alergolog téma příspěvkuNázev: alergolog

- od: Bea     datum: 2005-05-06
Byla jsem s malou u alergoložky. Dost jsem stála o to, aby mě tam naše dětská odeslala, ale ta návštěva byla k ničemu. Byly jsme tam snad 3/4 hodiny, vypověděla jsem alergoložce celou naši anamnézu, ta jen pokývala hlavou, pochválila mě, jak jsem informavaná a to bylo všechno. Sice nevím přesně, co jsem od ní čekala, ale toto bylo fakt málo. Chtěla jsem po ní, ať mi předepíše autoinjektor pro případ nějakého šokového stavu, tak poslala žádost na schválení reviznímu lékaři. Také jsem se s ní pokoušela probrat můj problém s testováním kravského mléka a na to mi nedokázala odpovědět, že prý můžu dát Terce doma trochu joburtu. Bez komentáře, že jo.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: alergolog

- od: Andy     datum: 2005-05-06
Co říct? jako vždy, hrozný!!! Já jdu s malou na alergologii 23.5. Nečekám žádné zázraky, jen také chci předepsat nějaký spej na rozdýchávání. Odeslala jsem ještě pár mailů lékařům do Prahy- z těch předchozím čtyř se neozval ani jeden :-(( Tak budu čekat, pak už se něco bude muset začít dít!!! Jak budeš pokračovat ty? Najdeš jiného lékaře?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: alergolog

- od: Bea     datum: 2005-05-08
Ahoj Andy,já zatím jiného alergologa hledat nebude, ale k téhle chodit nebudeme. Terka zatím (ťuk, ťuk)dýchací problémy nemá, jen ekzém, teď teda zase ošklivý. Takže zůstaneme standardně u kožařky a u gastroenterologa, kterého budu nadále lámat, aby ještě počkal s testováním krav. mléka. Taky jsem poslala mail do Prahy, jestli mi odpoví, napsala bych ti adresu. My tam nepojedem, je to daleko a jsem těhotná, chtěla bych jen konzultaci mailem, protože momentálěn řeším jen to testování. Navíc Terka při návštěvě lékaře předvádí otřesné hysterické scény, asi se jich fakt bojí. Většina lékařů mi píše do zpráv, že nebylo možno provést vyšetření pro nespolupráci holčičky, nebo že dítě je negativistické a bázlivé, tak tam radši nechodíme a většinu věcí konzultuji po telefonu.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka práce

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz práce zaměstnání

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava