Krev ve stolici? téma příspěvkuNázev: Krev ve stolici?

- od: Helena     datum: 2008-06-21
Dobrý den,mám 23 měsíců starou dceru. Žádná alergie jí nebyla prokázána, ale po mléčných výrobcích má problémy s bříškem, stále trpí na rýmy a kašle (bere Ecosal a Ecobek) a teď zjistili, že má sníženou obranyschopnost ve střevech. Celiakie také nebyla prokázána. Teď má už 3 dny vysoké teploty a dnes měla průjem. Nejsem si jistá, jestli tam nebyla krev. Může mi někdo říct, jak přesně to poznám? Průjem měl barvu čokolády, byla to rána jako z děla, když to vyšlo a hodně nepříjemně to zapáchalo. Když jsem se jí snažila utřít, na zadečku zůstavaly takové suché drobečky, které nešly vlhkým ubrouskem utřít. Pak jsem si všimla, že v kakání jsou takové maličké tmavé nitky. Je to ta krev?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Krev ve stolici?

- od: Petr     datum: 2008-06-21
Dobrý den Heleno, pokud máte podezření na krev ve stolici, tak vemte dcerku k doktorovi a to okamžitě. Příčin může být mnoho, ale u malého dítěte je to podle mne velký problém, který je potřeba řešit. Bezlepková a bemzmléčná dieta pomáhá na průjem, ale třeba náš Petík musí dodržovat i bezezbytkovou dietu, která je v podstatě dietou bez ovoce a zeleniny /a tím bez vlákniny/. Příčinou může být neidentifikovaný zánět střeva, ale i mnoho dalších příčin, každopádně se to musí řešit, nám na to pomohly čípky, myslím že jmenovaly Salkofalk nebo tak nějak. Určitě stolici hlídejte a v laboratoři dostanete kontajner na vzorek. P.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk