úpravy na serveru, přidání témat téma příspěvkuNázev: úpravy na serveru, přidání témat

- od: Webmaster     datum: 2007-10-19
Dobrý den, udělal jsem trochu změnu na serveru, přidal jsem sekci Témata, kterou naleznete v pravém sloupci nahoře na všech stránkách. Vybral jsem mezi Témata následující: Diety, Sociální dávky, Bezlepková dieta, celiakie, Alergie na mléko, intolerance laktózy, Alergie na vejce, Makrobiotika, Makrobiotická strava, Dělená strava, Cukrovka, diabetes a přidal jsem i stránku Užitečné tabulky, protože jsem moc nevěděl kam s ní :-). Jde o tématické okruhy, o kterých je na našem serveru napsáno více článků a mojí snahou je tyto informace nějak zkompletovat. Prosím pošlete mi Vaše návrhy, připomínky a kritiku, buď přímo sem do diskuse nebo na email. Moc děkuji. Váš webmaster.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: změna

- od: JARMILA     datum: 2008-01-14
Dobrý den velmi si vážím vaší práce,mnoho podnětů a zajímavostí.Ale prosím vás zrušte ze svého seznamu název makrobiotika.Recepty nejsou makrobiotické ani vzdáleně a zbytečně matete zájemce o tento typ stravování a životního stylu.Děkuji Vám.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás