Červené skvrny při pití mléka - alergie na mléko? téma příspěvkuNázev: Červené skvrny při pití mléka - alergie na mléko?

- od: Markéta     datum: 2007-07-17
Dobry den, Máme 11měsíčního Patrika, byl téměř od začátku krmen UM,ale až na malý ekzém na tváři neměl problémy. Problémy přišly až s nemléčnými příkrmy a s pokračovacím mlékem. Po obědě (zelenina, maso,rýže…) se mu při pití odpoledního mléka (cca 3-4hod po obědě) tvoří červené skvrny na obličeji, krku a břichu. Vypadá to děsivě, ale tyto skvrny mizí již během pití a definitivně zmizí nejpozději do 10min po skončení pití mléka. Pokud mu odpoledne nedám mléko,ale jiný nemléčný příkrm, popř.jogurt, skvrny se vůbec neobjeví. Nemá je ani při raním a večerním mléku. Zdá se mi, že to způsobuje kombinace jakéhokoliv jídla (vyzkoušeli jsme různé kombinace) s mlékem. Byli jsme na testech na alergologii i gastroent.,ale pouze se ukázalo, že v minulosti měl alergii na kravské mléko, nyní již ne a všechny ostatní složky (potraviny, pyly…) vyšly také negativně. Zkoušeli jsme i Bebu 2 HA a nyní Nutrilon Pepti,ale skvrny se objevují stále. Jediné, co zabírá, je nedávat odpoledne mléko, ale pak se bojim, aby neměl málo mléka (cca 440ml/den). Nemáte někdo zkušenosti s tímto typem alergie? Zřejmě to není alergie na bílkovinu kr.mléka (když to má i po Nutrilonu Pepti), také jsem nikde nečetla, že by mezi příznaky alergie na mléko patřily tyto krátkodobé červené fleky. Jinak Patrik nemá průjmy, nezvrací, přibývá a v současné době nemá ani ekzémy. Děkuji za jakoukoliv radu, protože na gastroent. ani na alergologii nám vůbec nepomohli a asi ani nepomůžou. Je ještě vůbec možnost kam se obrátit? Markéta

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.czVolná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
zaměstnání, nabídky práce, brigáda