Název: Re:

- od: Lenka     datum: 2005-02-08
V našem případě se taky v nemocnici po urputném zvracení a průjmu, které následovalo po snězení jogurtu neobtěžovali se zjištěním příčiny obtíží, i když se v tomto přídadě příčina nabízela. Ještě nás chtěli přeložit na infekční odd! Pokud máte pocit, že chlapeček nepřibírá, a něco je v nepořádku ( zvrací po kouscích jídla) stůjte si na svém a přesvědčte pediatra, aby Vám dal doporučení k odbornému lékaři, pravděpodobně na gastrologii, Nejlépe na dětskou kliniku nebo větší dětskou nemocnici. Nenechte se od nikoho, ani od lékaře přesvědčit, že chlapeček je drobný, že se to někdy stane, jídlo mu nesedlo apod.(ze zkušeností nás všech tady bych shrnula, pokud lékař nemá praktickou zkušenost s takovými případy, pravděpodobně Vám nepomůže) Čím dřív to začnete řešit, tím dřív budete mít jasno, budete klidnější, a budete mít jasno na čem jste. Kdybych náš problém řešila hned, při podezření na problém, mohla jsem synovi ušetřit více jak půl roku potíží a celé rodině nervy. Pokud neuspějete ozvěte se na alergie.mleko@seznam.cz Přeju hodně štěstí (na doktory) a pevné nervy.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re:

- od:     datum: 2005-02-08
ještě jsem zapomněla, na gastro Vám udělají taky testy na různé protilátky.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re:

- od: Míša     datum: 2005-02-09
Dekuju moc za radu, v patek jdeme za pediatrem (prijde mi celkem fajn, tak se s nim nejak snad domluvim). A priste se polepsim s nazvem prispevku, v tu chvili me nejak nic inteligentniho nenapadlo :-)

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re:

- od: Lenka     datum: 2005-02-08
Míšo, piš název příspěvku, jinak se odpovědi špatně přiřazují k tématu, jak se to stalo u mé odpovědi pro tebe.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk