Vyšetření na potravinové intolerance téma příspěvkuNázev: Vyšetření na potravinové intolerance

- od: Karolína     datum: 2006-11-08
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám už rok zdravotní problémy, dle všech testů jsem uplně v pořádku, ale bohužel se tak necítím - chronická únava, průjmy, problémy s pletí atd. Vysledovala jsem si, že mám nejspíš intoleranci na laktozu (alergie byla vyloučena). Chtěla bych od Vás poradit, v jaké nemocnici je možno udělat vyšetření na potravinové intolerance(intoleranci laktozy, sacharozy atd.). V naší nemocnici prý to nedělají. Děkuji moc za odpověď.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Vyšetření na potravinové intolerance

- od: Jitka     datum: 2006-11-09
S timto vyšetření ti musí pomoci na gastru, nejlépe v nějaké fakultní nemocnici... Pokud mi je dobře známo, tak se to provádí vyšetřením tenkého střeva, resp. jeho biopsií... Z krve se nesnášenlivost laktózy nezjistí, neboť to znamená, že ti ve střevu chybí enzym na trávení...

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Vyšetření na potravinové intolerance

- od: Zdeňka     datum: 2006-12-27
Syn má v 16 letech velké neidentifikovatelné bolesti hlavy, ve 2letech atopický ekzém, po 2 letech vymizel, v 7 letech ztráta komunikace, hyperaktivita, mentální regrese. Léčen na psychiatrii, neurologii s žádnými výsledky. Nyní jsem přesvědčila ochotnou paní alergoložku, aby mu udělala test na potravinovou alergii. Výsledek? Alergie na - pšen. + ječnou mouku,brambory, jablka, jahody, bílek, citrus. ovoce, čokoládu,celer, rajčata,okurku, koně... Ale to je jen část potravin, které udělala.na mou prosbu, jak mu posílit organismus mu předepsala Nalcrom. Syn má skrytou alergii, takže ani mi nedokáže říci, že je mu zle, navenek to vidět nejde, vypozorovat taky ne. Ale již 3 týdny nebrečí, od zavedení diety. Nyní mi ještě p. doktorka dělá testy z krve na mléko a sóju, doufám, že budou v pořádku.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání