vakcína colinfant téma příspěvkuNázev: vakcína colinfant

- od: Lenka S.     datum: 2006-08-28
Dobrý den, mám syna 11 měsíců.Od 3 týdnů má ekzém a v 7 měsících má prokázanou alergii na vejce a roztoče.V červnu dostal průjem který trval asi měsíc, nejdřív mu našli patogení E.coli, pak chytil rotaviry a nakonec salmonelu - po pobytu na infekčním odd. na Bulovce. Paní doktorka na gastro nám teď doporučila vakcínu colinfat na obnovení střevní mikroflory, ale ta obsahuje sušené mléko. Nemáte s ní někdo zkušenost? Prý by to nemělo vadit ani při alergii na mléko.Máme teď mléko neocate po kterém se ekzém dost zlepšil,ale pořád ho to svědí a ekzém přetrvává.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: vakcína colinfant

- od: Lenka     datum: 2006-08-29
Zkušenost nemám, ale podle toho co popisuješ, tak bych do toho nešla. Pokud je to jen na obnovení mikroflory ve střevě, tak bych volila jinou možnost např. Lactobacilus bez laktózy - kapsle vysypu na lžičku např. k přesnídávce nebo Neutrolin sirup (myslím). Navíc si myslím, pokud vakcína obsahuje alergen (neocate nemáte asi jen tak), tak by ten účinnek ve střevě byl diskutabilní, protože střevo by se muselo nějak zbavit případného alergenu. Pokud máte ekzém, tak by dle mého názoru pravděpodobně došlo k jeho zhoršení. Jen naokraj, k Bulovce (dětské v jakékoli podobě) mám po zkušenostech spíše odstup a chodím všude jinde, jen ne tam.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: vakcína colinfant

- od: Lenka S.     datum: 2006-08-29
Lactobacilus už jsme taky zkoušeli jenže měl po něm opruzený zadeček. Ten colinfant nám doporučili podat při zvýšené nemocnosti také na alergologii v motole. Tak nevím, ale to mléko mi tam vadí i když alergii na mléko nemáme prokázanou. K té Bulovce, Ondra měl vysoké horečky tak jsme šli na pohotovost a tam nás odeslali na Bulovku. Kdybych ale věděla jak to tam chodí taky bych se jí vyhla obloukem. Přišli jsme tam víceméně už jen s horečkami a po týdnu jsme odcházeli s křečemi v bříšku a průjmem s tím, že to není normální, že ten průjem trvá tak dlouho a ať si zajdem na gastro. Tam nás nejdřív nechtěla zase poslat naše dětská doktorka to jsem si musela vydupat, ale tam jsme dostali mlíčko neocate a začal se zlepšovat průjem i ekzém. Ten se mu teď zlepšil na těle, ale zase zhoršil na tvářích. Nějak pořád nemůžu přijít na to po čem to ještě může mít.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: vakcína colinfant

- od: Monča     datum: 2006-08-30
Dostala ho dcera taky na střeva,ale bolelo jí břicho a já zjistila,že obsahuje také něco z mléka už nevím co.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: vakcína colinfant

- od: Rob     datum: 2010-08-28
Colinfant obsahuje bakterie střevní mikroflóry. Lactobacilus v lidském organismu nemá šanci na dlouhodobější přežití (týdny). Colinfant je bakterie co v lidském těle přežívá a pokud je podána hodně brzo po narození vytvoří ve střevě zdravou mikroflóru - stabilní kolonii. Střevo tak nevysiluje imunitní systém a nevznikají alergické reakce. Ten obsah mléka je asi minimální. Zeptejte se doktora ale myslím si, že by byla škoda takto miminko nenaočkovat. Střevní mikroflóra se jinak náhodně vytvoří - zdědí po rodičích a nelze pak výrazně měnit. U dětí se tak nastaví imunitního systém i vzhledem k alergiím. Naočkováním této kultury se prostor pro škodlivé kultury výrazně snižuje. Colininfant podávám od desátého dne narození, jsem rád že jsem se o něm dozvěděl.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání