POB a teréní pracovnice téma příspěvkuNázev: POB a teréní pracovnice

- od: Lenka     datum: 2006-07-11
Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč chodí do bytu sociální teréní pracovnice, když mi byla dávka POB přiznána? Co jako zjištuje a na co se ptá. Očekávám ji. Díky za odpověd

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: POB a teréní pracovnice

- od: Lenka     datum: 2006-07-12
Taky u mě byla, Zjištuje poměry, kde dítě žije, jestli má samostatný pokoj nebo se sourozenci, ptá se na školku, kroužky apod. Ovšem, k čemu jim to je, to opravdu netuším.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: POB a teréní pracovnice

- od: Lenka     datum: 2006-07-12
Leni díky moc, žes napsala. Já mám z té návštěvy hrůzu - někde jsem slyšela, že když viděla že se rodina nemá špatně, že maj myčku atd.tak jim dávku odebrali. Ty jo já oběhala lékaře, dávku máme, dala jsem výpověd v práci a teď mám hrůzu aby mi jí kvůli tomu, že nejsme úplný sociální případi zase nevzali. Jak dlouhou u tebe byli a kam všude koukali? Oni procházej pokoje a koukaj třeba i do skříní? Nebo se ptaj na příjem manžela atd... A chodí jen jedna pani, nebo víc? Leničko díky

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: POB a teréní pracovnice

- od: Lenka     datum: 2006-07-12
No u nás byla jen v dětském pokojíčku v sedla si k jídelnímu stolu, kde udělala zápis. Na majetkové poměry typu kolik vydělává manžel se neptala (stejně to tam mají v žádosti o přídavky). Já nevidím důvod, když už to máš z posudkové přiznaný, ti to vzít, např. kvůli myčce. Nemůžeš chodit do práce, protože máš "postižený" dítě a potřebuje individiální péči. POkud vím, tak jedinou podmínkou POB je mít ten zdravotní posudek, nevydělat víc jak 6000,- /měs. a dítě ve školce max.4 hodiny denně, tzn. splnovat podmínku celodenní péče.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: Re: POB a teréní pracovnice

- od: Eva     datum: 2006-07-15
Ahoj, ja jsem z Prahy 6 a u nás to bylo stejné. Nejdřív byla přepadovka, ale to jsme nebyli doma. Pak se ohlásila, prohlédla si byt, byla velice milá, sepsala si to, na co je prcek alergický, zdržela se asi půl hodiny a odešla. Měla jsem z toho hrozné bobky, ale nakonec to bylo docela milé setkání.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: Re: POB a teréní pracovnice

- od:     datum: 2006-07-12
No já si to myslela taky, že stačilo to lítaní po doktorech a pak to čekání, jak dopadnem. Nechápu co jako bude ještě do toho mluvit nějaká teréní pracovnice. A věděla jsi kdy přijde, nebo to byla přepadovka. Ono totiž mi přijde i divný, že se jí chce někam hnát o prázdninách, jsou takový vedra, vždyt přeci není mojí povinností sedět v létě doma. Moc jsi mě potěšila, já čekala nějakou paní Zubatou - jak to bylo v Koljovi a jak mě tu bude prolézat byt, tak jsi mě aspoň uklidnila. Díky

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: Re: Re: POB a teréní pracovnice

- od: Andy     datum: 2006-07-14
ahojky, dneska jsme měli pohovor u posudkové komise ohledně POB a asi nám to opět zamítnou. Odmítám se odvolávat, u nás to prostě si nemá cenu. Jinak tu pracovnice byla taky udělat zápis, jen se podívala, jestli má dítě společný nebo samostatný pokoj a to je vše....divný, ale je to tak

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: Re: Re: Re: POB a teréní pracovnice

- od: bea     datum: 2006-07-14
Odvolej se,nic to nestojí, nenech jim to zadarmo. Zkus to osobně oběhnut (neuplácet), zaintervenuj.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: POB a teréní pracovnice

- od: Andy     datum: 2006-07-14
odvolávat se nebudu, to už jsme udělali vloni...jeli na celý den do Plzně a tam mi jen potvrdili to, co mi řekli tady...není to v zákoně a já se s nima můžu dohadovat jak chci! V zákoně je přímo napsáno: když se dítě nemůže stravovat ve veřejných jídelnách...alergie na mléko....ale bohužel je to pod celiakíí. Mě z toho vážně trefí! A když jsem jí říkala, že znám pár maminek, kterým to přiklepli, tak mi řekla, že jim to v tomto případě dát neměli!!!!

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: POB a teréní pracovnice

- od: bea     datum: 2006-07-14
U mě taky byla paní Zubatá ze sociálky na kontrole. Měla jsem štěstí, chytla mě před domem a napsala si jen zápis, že jako matka je s dětmi venku, dítě je spokojené. Ptala jsem se proč k nám přišla a ona mi odpověděla, že když chci státní peníze, musí oni zkontrolovat, jak se o dítě starám. V domě se na mě naštěstí nevyptávala. Byla to přepadovka, měla jsem kliku, že mě chytla venku. Jinak by zase přišla, popř. mě jinak popotahovali. Samozřejmě nemusíš čekat na babiznu doma, nejsi povinná.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: POB a teréní pracovnice

- od: Lenka     datum: 2006-07-25
Holky díky moc za odpovědi.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání