Nákup téma příspěvkuNázev: Nákup

- od: Andy     datum: 2004-10-02
tak jsem dneska byla ve Zdravé výživě. Jogurty dostávájí kolem 13h, já tam byla v 15h a měli už jen 3! Prý jim stáhli dodávku. No zajímá mě to? Hrašku neměli- o té my psali na jiné diskusy, ale příští středu snad přijde. Carobellu měli, ale ne za 115,-kč, ale za 142,-kč!!! Ale vzala jsem jí. Pak jsem šla s dětma na zmrzku, já si dala kafčo, vytáhla tu Carobellu a koukám, obsahuje oříšky! Tak jsem mazala zpátky a paní mi vrátila peníze. Teda, to byl nákup jak vyšitý!

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Nákup

- od: Andy     datum: 2004-10-03
Tak dneska jsem byla u Alberta. Mají tam taky tu Carobellu a "JEN" za 130kč. Jenže když jí Niki stejně nesmí...:-(

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Nákup

- od: Andy     datum: 2004-10-04
Nevíte, jestli ta Carobella je jen s oříškama?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Carobella a další - všem

- od: Naďa     datum: 2004-10-05
Carobella obsahuje 7% lískových oříšků /podle etikety/. Snad na ně nemáme alergii, nevím. Já ji kupovala v Carrefouru za 115,--Kč nebo tak nějak. Jinak jsem dneska dělala nákup v Bazalce - sojové jogurty AJA, docela dobré. Pomazánka - mrkvová svačinka /prý dobrá, Matěj to nejedl:o(, ale záleží na chuti/, nějaké sušenky, těch prý bez mléka mají dost. Jinak tam mají dost bezmléčného pečiva - např. skořičák, rohlíky, různé koláčky /ty jsou teda mňam, ale Máťa je jí jen někdy:o(/. Ovčí sýr - ten jsme ještě nezkusili a tofu - prý uzený je dobrý /to běžný mi nejedl/ nastrouhat na chleba s florou. Taky takové karbenátky, zatavené v igelitu, prý se jen ohřejou. Paní mi radila pomazánku - osmažit na troše oleje cibulku a mrkev nebo brokolici - no nevím, jestli s tím uspěju. Pořád jen něco testujeme a vyřazujeme. Chytila jsem se s křupkama v carobu - mají i bez polevy. Koupila jsem červenou čočku, prý dětem chutná, zkusím z toho polévku, hodím tam nějakou bramboru a zase máme jedno jídlo... tak se zatím mějte a držte mi pěsti, v pátek jdu s tím starším na alergologii nejspíš pro kortikoidy, protože testy na astma se bohužel potvrdily.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Carobella a další - všem

- od: Andy     datum: 2004-10-07
Ahojky naďo- i těch 7% lískových oříšků může u NIki vyvolat silnou alergickou reakci- okamžitě zvrací! Jediné jogurty, které Niki jí, jsou právě ty Ája, chutnají i mě. Naposledy jsem koupila takový velký, trojbarevný se želé a tky ho snědla. Píšeš, že sušenek bez mléka mají dost, to ano, jenže když se podíváš, plno z nich obsahuje mléko, sušenou syrovátku, laktózu.... No prostě ještě něco, co malá nesmí. takže pro ní těch sušenek zase až tak moc neneí. Kupovala jsem takové karamelové, ale už se jich přejedla a nechce je. S malým- teda s tím starším- je mi to líto, snad nebudeš muset mazat kortikoidama! pak hned napiš, jak jste dopadli

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Carobella a další - všem

- od: Mirka     datum: 2004-10-06
Jelikož chodíme nakupovat do stejných obchodů, doporučuji vyzkoušet i svačinku valašskou - vede ji Bazalka a Kubík (tu u nás jí nejen Marek, ale i manžel).Ještě lepší je pochoutka žampionová - složení : tofu, olej, pohanka, žampiony - prodávají ji v Carrefouru, je v regále vedle výrobků z tofu a paštik naproti salámům. Ta mi doopravdy chutná a jíme ji všichni. Jinak jsem tam dnes byla na nákupu a příjemně mne překvapili, že zlevnily kozí sýry - Markovi chutná samozřejmě pouze ten nejdražší francouzský 150g za 77 Kč, dnes pouze 59 Kč :). Taky jsem tam dnes viděla nějaký nový kozí sýr - český - jedno balení pouze 45 Kč, budeme to muset vyzkoušet.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání