alergia na belkovinu kravského mlieka téma příspěvkuNázev: alergia na belkovinu kravského mlieka

- od: miro     datum: 2005-08-10
ahoj!V prvom rade bi sme sa chceli poďakovať tvorcom tejto stránky, je super že takáto stránka existuje /na slovensku sme nič podobné nenašli/! Máme 20 mesačnú dcérku Niki,od 2 mesiaca má atopický ekzém a alergiu na vajíčka. Včera sme dostali výsledky najnovších krvných testov a zistili jej alergiu aj na bielkoviny kravského mlieka + burské orechy a breza.Sme strašne zúfalí, lebo malá veľmi lúbi mlieko,syr,jogurt a iné mliečne výrobky ale dnešným dňom je tomu všetkému koniec! Hrozné! S ekzémom sme si ako tak poradili.Viacmenej sami,za pomoci detskej lekárky a alergologičky /Ak niekto má záujem, môžeme poradiť,ako sa to podarilo nám, ikeď vieme z vlastných skúseností, že čo pomohlo iným nemusí aj nám/. Aj s alergiu na vajíčka sme si poradili ale toto mlieko sa nám zdá už privela! PROSÍME VÁS ,poradte nám ako a čím nahradiť základné mliečné výrobky. Ďakujeme

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: alergia na belkovinu kravského mlieka

- od: miro     datum: 2005-08-10
Tak dnes som mal viacej času a prešiel som si celú stránku, vrátane diskusie, na vetšinu mojich otázok som si našiel odpoveď.Už vid´m "svetlo na konci tunela" :). Ani to nieje také hrozné keď človek nájde ludí, ktorý sú ochotný podeliť sa o svoje skúsenosti, ďakujeme!

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk