Alergie na potraviny téma příspěvkuNázev: Alergie na potraviny

- od: Terez     datum: 2013-03-20
Dobrý den, jsem už opravdu zoufalá. Od malinka jsem alergická na všechno možný, projevovalo se to ekzémem po celém těle. Měla jsem speciální stravu, mamka se mnou jezdila k léčiteli a většinu alergií a ekzému se jí podařilo vyléčit. Nicméně mi zůstala alergie na tropické ovoce, vitamín C a B, alergie na srst u koček, králiků, morčat apod, na prach, roztoče, peří a trošku pyly a čokoládu zkonzumovanou ve velkém množství. Čím jsem starší, tím ty alergie jsou slabší a atopický ekzém se už neobjevuje. Bohužel se mi ted začal zase objevovat a to hlavně ve formě akné. Mám poslední dobou obsypaný obličej a nevím na co jsem alergická. Je mi už 22 let, antikoncepci neberu a naše alergokožka se se mnou nebaví a už od nějakou dobu tvrdí, že alergická už nejsem a vždy mně pošle na kožní, kde mně pak léčí prášky na alergii. Vůbec nevím, kde zjistit na jaké potraviny jsem alergická či co to způsobuje. Neporadil by mi někdo prosím?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Alergie na potraviny

- od: kaculinka208     datum: 2013-03-20
Dobrý den Terez, jak jsem již psla v této diskuzi, tak našemu malému moc,ale opravdu moc pomáhají tinktury z čínských bylinek, papá je i promazáváme kůžičku a teď po třech měsících je už hodně vidět zlepšení! A to neužíváme už ten Fenistil od Vánoc...jsme s tím fakt moc spokojený..pokud byste se chtěla dozvědět ještě víc informací o tom, můžete mi klidně napsat na soukromý mail,ráda Vám s tím poradím...můj mail: katacmelacek@seznam.cz

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Alergie na potraviny

- od: Jana T.     datum: 2013-04-11
Terezko krásný den, zkuste si udělat detoxikaci, mohu doporučit to co pomohlo mně: OK Faktor Báze, jsou to tobolky, které vyvazuji všechny jedy, mykotoxiny a toxiny ven z těla. Posilují imunitu a pokud je imunita narušená, dochází k potížím jako píšete: alergie, ekzémy, lupenka atd. Pomáhá i na akné, to jsem doporučila kamarádce do Švýcarska a byla z toho nadšená. když tak mně kontaktujte: jana.terslova@centrum.cz , možnosti na slevu 40-50%. Přejí Vám aby jste se už těchto potíží zbavila. Vím co to je: poznala jsem to na sobě, na manželovi a dokonce i u syna 2 roky, naštěstí díky těmto bylinkám všechno zmizelo. Držím pěsti Terezko.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Alergie na potraviny

- od: Věra     datum: 2013-05-24
Dá se to zjistit, na které potraviny reagujete, ale nečekejte, že na to přijdete prostřednictvím klasických alergo testů, bohužel jsou nesměrodatné. Směrodatné jsou EET testy, neboli systematické vysazování a zpětné zařazování potravin do jídelníčku. Kdyžtak napište na Vera.Kam@email.cz, budu vás navigovat. Krom toho se dá s inhalacemi poměrně úspěšně pracovat prostřednictvím gemmoterapie, ale zase, chce to zkušenosti, napište. Věra

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání