Dávky téma příspěvkuNázev: Dávky

- od: bea     datum: 2008-07-27
Na 5,5 letou dcerku mi schválili prodloužení mateřské do 7 let a zároveň 1. stupeň příspěvku na péči. |Má celiakii a alergii na mléko, vejce. Ptám se, jestli je toto maximum možného, nebo se mám do toho rozhodnutí o příspěvku na péči odvolat a žádat vyšší stupeň. Je to tak,že mi z mateřské odečtou ten příspěvek na péči, takže budu stejně brát jen cca 7,5 tisíce? Díky

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Dávky

- od: Lenka     datum: 2008-07-28
ahoj, je to maximum co ti dali, mám to stejně a víc nedosáhneš, neštourala bych do toho dál. Štourala jsem loni, když mi to zamítli a výsledek byl nula. A je to přesně jak píšeš. příjdou ti 3tis. PNP a zbytek rozdíl na meteřskou, takže výsledekm je stejnej jako mateřská. Ale po 7. roce ti zbyde jen PNP. Na vyšší stupeň nedosáhneš. Nevyjdou ti ty úkony. Ale zase po 7 roce ti to vyjde určitě, ale zase "jen" I. stuperň.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Dávky

- od: bea     datum: 2008-07-28
Ahoj Leni, díky, myslela jsem si, že je to tak, no lepší než nic. Ale štve mě na tom, že kvůli mateřské může terka do školky jen na 4 hodiny. to je podle mě jasná diskriminace nemocných děcek.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Dávky

- od: Monča     datum: 2008-08-05
Můžu se zeptat odkud jsi?Já z českých budějovic PNP mám do listopadu a na úředě tvrdí ,že alergikům už to nedávají,že tam nespadají.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Dávky

- od: Vera     datum: 2008-08-06
Ahoj Monco, bydlim nedaleko CB, jsem mamina Magdalenky- viz pribeh o Magdalence a jeji polyval.alergii. Jak mas stare dite? Magde je ted 16M, taky jednou budu zadat, na rodicovske dovolene jsem do 3 let Magdy, pak budu zadat o prodlouzeni rodicovske do 7mi let, Magda ma dle novych krevnich vysledku ty alergie dost silne, skolka asi nebude vubec padat v uvahu. Ta procedura zadani o davky je pro me ale spanelska ves, nevim o tom nic, navic je tady na serveru hodne rozporuplnych reakci- nekomu to uznali hned, jinemu, co ma treba i hodne silne alergicke dite zas delaji potize... Jsem rada, ze je tu nekdo z me blizkosti, ahoj Vera

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: Dávky

- od: Monča     datum: 2008-08-09
Elišce je 7let a nemůže nic z mléka+hovězí.Mám kámošku taky z čb má dcera celiak. a PP nedostaly ani na odvolání,

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Dávky

- od: bea     datum: 2008-08-09
Jsme z Prostějova. Dcerka má i celiakii, proto to asi přiznali bez problémů. Je mi jasné, že s alergií jse to v podstaě stejné omězení, ale nevím, jesti to stejně posuzují i na sociálkách. Ale určitě bych to zkusila.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás