Alergie téma příspěvkuNázev: Alergie

- od: Hana     datum: 2008-01-15
Veškeré alergie (na cokoli) mají stejnou přičinu a tedy i řešení. Ale zdravotnictví se touto souvislostí nezabývá a omezuje se na potlačování projevů nemoci, třeba odstraněním alergenů z blízkosti pacienta místo vyřešení příčiny. Bylo by to levnější a efektivnější než dosavadní "kosmetická úprava" nemocí, ale lékaři by přišli o své bodové hodnocení a hlavně farmaceut. průmysl by ztratil své ZISKY z odbytu syntetických NE-léků.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Alergie

- od: Lenka     datum: 2008-01-16
v tom příspěvku si velmi protiřečíte. Veškeré alergie rozhodně nemají stejné řešení, každá má svůj vývoj. Nejlevnější pro všechny - je odstanění alergenů - odstraníte příčinu - např. ořechy ze stravy, zvíře z domácnosti, přestanou se objevovat alergické reakce a pak žádný farmaceutický průmysl nepotřebujete. stačí držet dietu a vyhýbat se alergenům. Za "kosmetickou" úpravu nemocí , jak říkáte považuji léčení následků nemoci a ne odstranování příčin. Naěkdy je to opravdu běh na hodně dlouhou trat, něž jsitíte příčinu.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk