Mléka Nutrilon téma příspěvkuNázev: Mléka Nutrilon

- od: Lenka     datum: 2005-02-06
Od února budou všechny mléka Nutrilon volně prodejná - tedy i naše mléka Nutrilon Pepti, Nutrilon Pepti MCT, Nutrilon Low Lactosa a další speciální mléka, ale za plnou cenu. V případě receptu bude pojištovna doplácet okolo 10,- Kč. Nyní se ještě dají koupit na recept s obvyklým doplatkem pojištovny, ovšem bude to trvat tak 14 dní. Tak neváhejte a sežeňte si recept, zvlášť u těch menších dětí, kdy je spotřeba mléka poměrně velká, to bude jistě znát. Informaci mám tzv. přímo od pramene.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Mléka Nutrilon

- od:     datum: 2005-02-06
Trošku poopravím Vaši informaci. Podle zpávy zástupce firmy Nutricia z 25.1.2005 může tato mléka předepsat i obvodní pediatr -jedná se o Nutrilon 1 pepti -tam uhradí pojištovna 97 Kč, Nutrilon Pepti MCT ,tam uhradí 107 Kč a Nutrilon low lactose ,tam pouze 9 Kč. Toto opatření platí již od začátku roku. Nutrilon soya i nadále předepisují spec.centra,Nutrilon nenatal pro nedonošené pediatr s vyšší atestací.Platí ale,že všechna mléka zn. Nutricia lze volně koupit bez receptu,pak ale za plnou cenu.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: Mléka Nutrilon

- od: Lenka     datum: 2005-02-06
Tak to jsem ráda, že je tato informace přesná, v lékárnách toho ještě moc nevědí. Nicméně výsledkem této úpravy pojištovny je, že oproti původním asi 60,- korunám za balení budeme doplácet cca 120,-.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: Re: Mléka Nutrilon

- od: zdena     datum: 2005-02-07
Bohuže,lépe to nevychází ani u mlék zn.Nestlé .Může je sice předepsat i obvodní pediatr,ale úhrada je od pojištovny stejná,jako u Nutricie. All 110 - 9 kč /147 Kč /, Alfaré 97,80 Kč/307 Kč/. Jedině u kojenců zkusit přes obvodního vyřídit na pojištovně vyjímku.Občas se to povede.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Mléka Nutrilon

- od: Marcela     datum: 2005-02-13
Tento týden jsem si byla v lékárně vyzvednout mléko Nutrilom pepti I a platila jsem Kč 130,- za balení. Takže zdražení si myslím dost velké. Malý mi ho stejně moc nechce, nechutná mu. Tak ho asi přestanu kupovat. Mátě někdo zkušenosti s rýžovým mlékém?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Mléka Nutrilon

- od: Iva Jaklová     datum: 2005-02-16
ahoj Holky! Tak u nás v Trutnově se doplácí na Nutrilon Pepti MCT 260kc na jedno 400g baleni:-((( od 1.1.05 - bohužel.. Jsme u ZP Ministerstva vnitra a na můj dotaz, zda by nebylo možné udělat vyjímku nebo nějaký individuální příspěvek když synkovi je 14 měsíců, mi bylo revizním lékařem sděleno, že by synkova potřeba musela týdně přesahovat 3500kč - na to jsem měla jen jednu odpověď: Kdyby nás synkova strava stála týdně 3500kč, tak už nejíme ani já ani můj manžel a Vaše 200kč jako individuální příspěvek nám nepomohou.... Iva

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání