alregie na alkohol téma příspěvkuNázev: alregie na alkohol

- od: mirek     datum: 2007-04-26
Pred cca 2 lety se u me projevila velmi zvlastni reakce na alkohol. Staci jen velmi male mnozstvi (maly panak) a okamzite mi zacne ryma - zduri mi sliznice a zacnou mi tlaky v dutinach. Zkousel jsem ruzne druhy - pivo / vino / ruzny tvrdy a u vseho stejne. Vubec nevim co s tim. Drive jsem pil pravidelne a statecne a zadne reakce jsem nemel - potom jsem cca na 1/2 prestal a po prvnim poziti (po te 1/2 rocni prestavce) se mi stalo toto a mam to od te doby porad. Nemate nekdo neco podobneho ? nevite co s tim ?? Doktori mi na to nejsou schopni nic rict.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: alregie na alkohol

- od: Lenka     datum: 2007-04-26
Na to jsem schpná Vám z vlastní zkušenosti říct, že to může souviset se špatným osídlením vašeho těla mikroorganismy, resp. s přítomností "patologického" mikroorganismu pravděpodobně v krku či dutinách. Z vlastní zkušenosti taky mohu říct, že to lékaři dost těžko vysvětlíte a ještě hůře budete léčit. Domnívám se, že s tím krkem či dutinami máte i jiné potíže - např častější angíny či záněty dutin, náchylnost k virózám apod. POkud nevypátráte a vhodnou léčbou "nezneškodníte" tento patologický org. vaše potíže budou přetrvávat. Může se jednat např. o nějaké kvasinky, které antibiotiky nevyléčíte. Taky doporučuji se zamyslet nad svým životem a změnit např. životosprávu, odstranit stres, prostě odstranit nejvíc vyčerpávající prvek. Taky zkuste vysledovat, po jakých potravinách se cítíte lépe a po jakých hůře. Jinak Vám pouze můžu doporučit, až zase budete mít potiže, zajděte na ORL a nechte si udělat rozbor, ale je možné, že nic nevyjde a budete muset najit jinou strategii. Je to běh na dlouhou trať, takže pevné nervy. Mě to trvalo 3 roky než jsem sama přišla na příčinu a s pomocí lékaře odstranila potíže. (ta příčila nebyla v reakci na alkohol, to byl jen následek biochmické reakce v těle. V alkoholu nehledejte příčinu, ta je zcela jinde)

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: alregie na alkohol

- od: Honza     datum: 2009-02-03
Zdravím, jsem na tom stejně jako Mirek. Po požití alkoholu mi začne přímo zánět dutin, trvá cca 3 dny pak odezní (závisí to na množství vypitého alk.) Jestli náhodou někomu něco zafungovalo napište, budu vděčný za každou radu.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
wwww.hledampraci.cz


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka manažerských příležitostí

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz a obdobné pracovní pozice

logistika/doprava
Pracovní pozice logistika, doprava