Diskusní fórum o problematice alergie

Další vyhledávání v diskuzia b c č d e f g h ch i j k l m n o p r ř s š t u v x y z ž
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Počet vybraných příspěvků: 4856

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)Název: Re: PP - odvolání na MPSV

- od: bea     datum: 2007-10-20
Ahoj Leni, jak jsem ti už psala,i přes ten všechen marný boj si myslím, že má cenu podávat si ta všechna odvolání, žádosti o zmírnění tvrdosti zákona a stížnosti ministrovi atd. Jen tak o nás bude slyšet a je šance, že se něco změní. Návrh zákona podrobně neznám. Nevíš, je tam, že dostaneme příspěvek na péči nebo jen prodlouženou mateřskou (ta by mi moc nepomohla, beru ji na Majdu)?
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: PP - odvolání na MPSV

Název: Re: Re: PP - odvolání na MPSV

- od: Monika     datum: 2007-10-31
Zdravím všechny. Před měsícem mi po dvou letech taky zamítli PP na syna, takže jsem se samozřejmě odvolala. Navíc mi před dvěma týdny byla sdělena stejná diagnóza - potr.alergie na KM i u mladšího syna... takže dvojí starost, teda naštěstí mají oba to stejné. Oba synové se už stravují v sociálních zařízeních (škola, školka), takže to pro mne znamená nošení obědů - teda ne vždy. Přesto je to starost navíc, ale to tady všichni víme, proto se mi zdá to zamítnutí PP dost neoprávněné. V podstatě jsem jen chtěla všem s podobným problémem sdělit, že jestli někdo připraví petici a nebo bude podávat stížnost na ministerstvo ohledně tohoto tématu, rozhodně se mnou můžete počítat! Navíc jsem se nyní začla víc zajímat o nějaké příspěvky na stravu, mléka apod., ale se zklamáním zjišťuji, že v dnešní době nic takového není. Jesli má někdo z vás opačné zkušenosti, prosím napište, jsem v situaci, kdy nám je každá kačka dobrá. Předem díky, Monika
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: PP - odvolání na MPSV

Název: Re: Re: Re: PP - odvolání na MPSV

- od: Denisa     datum: 2007-11-02
Ahoj Moni,můj šestiletý Štěpánek(viz Štěpánkův příběh tady na webu) chodí do školy a mám to s obědy přesně jako Ty a většina ostatních,co mají děti s nějakou dietou.Teď jsem podávala novou žádost o PP,protože jsem se tenkrát kvůli práci a dobrému přístupu spolupráce ve školce POB vzdala(tenkrát byl 3700 Kč) a šla do práce.Žádost jsem podávala v září,tak jsem zvědavá,kdy to bude vyřízené.Mezitím mi ze sociálky(kde se vyřizují přídavky a sociální příplatek např.) také poslali na posudkovou komisi náš případ znovu k posouzení,protože zdravotní posudek končil platnost 31.8. 2007,teď jsem se v pondělí dozvěděla,že nám to zůstalo stejné,takže je pro tyto dávky uznaný na další čtyři roky jako dlouhodobě nemocný,přiznali mu 20-49% postižení,takže se jeho životní minimum zvyšuje o 1,34 %.Jenže na PP se to posuzuje podle jiných pravidel,tak uvidíme,prý se mám kdyžtak odvolat,když to nedopadne,to mi říkala paní,co u nás byla na sociálním šetření,ale nejspíš nás prý i při odvolání budou posuzovat podle nynějšího zákona ne podle toho,který má vzejít v platnost a přihlížet na diety,tak nevím,jak to bude.Lenka tady psala,že by se mělo odvolání posuzovat podle nového zákona potom,jestli jsem to správně pochopila,oni asi sami na tom úřadě nevědí,jak to vlastně bude.Když prý mi nevyjde ani odvolání,tak si mám v lednu podat zase novou žádost,je to na hlavu.Ale byla bych strašně ráda,kdyby nám přiznali aspoň ten první stupeň,abych mohla Štěpánkovi kupovat bezlaktózové mléčné výrobky.Je to náročné,jsem s dětmi sama,nedávno jsem se rozvedla(bývalý manžel mi mimo jiné nadával,že se ode mě nedá jídlo žrát,tak mi ještě podkopával půdu pod nohama,ale teď už mám klid),takže to s penězi není opravdu jednoduché,taky je mi každá kačka dobrá,jak jsi psala.Přeji všem hezký den Denisa.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: PP - odvolání na MPSV

Název: Dýňová semínka

- od: KaVi     datum: 2007-10-15
Můžu přidat do pečiva,když je alergik na mléko,vejce a lepek? Nevím,jestli je to nějak příbuzný s ořechama,který samo nedávám.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Dýňová semínka

Název: Re: Dýňová semínka

- od: bea     datum: 2007-10-17
Já bych to radši nedávala, moje dcerka měla prudkou reakci po sezamu, myslím, že všechna semena dost alergizují
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Dýňová semínka

Název: PP od kdy?

- od: KaVi     datum: 2007-10-15
Šimon má PPP-lepek,vejce celá,mléko,dále kočka,pes.Mám nárok na PP?Jsou mu 2 roky a pobírám RP.Od kdy se žádá?A mám vůbec šanci něco dostat?Nebo to mám rovnou vzdát...Děkuji Katka
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : PP od kdy?

Název: Re: PP od kdy?

- od: Klára     datum: 2007-10-16
PP-myslíte příspěvek na péči?Jestli ano,tak můžu poradit,že není šance už ho dostat.Já ho mám vyřízený na dceru(taky má alergii)od roku 2006(dá se to vyřídit od 1.roku dítěte)a to ještě šlo,ale teď už asi ne,ale zkuste se zeptat na sociálce.Četla jsem to i někde tady na těch stránkách,v nějaké diskusi.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: PP od kdy?

Název: sušené žloutky

- od: Andy     datum: 2007-10-15
Dobrý den, nevíte zda se dají sehnat sušené žloutky? Vajahit nesmíme, tam je syrovátka. Dcera smí žloutky a tak bílky bílky jsou mi na nic. Pokud by byli levnější sušené žloutky, bylo by to bezva i ohledně doby spotřeby. Děkuji
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : sušené žloutky

Název: Ekzém

- od: MICHALA     datum: 2007-10-14
Výrobky Nestor užívá moje 5 měsíční dcera má měla atopickej ekzém od 2 měsícu dávalí nám různé mastia od 4 měsíce nám začali dávat kortikoidy tak jsem to na doporučení vyzkoušela a po 4 dnech je moje holčička úplně bez ekzému v noci zase spinká výrobky Nestor bych přirovnala k zázraku.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Ekzém

Název: Re: Ekzém

- od: bea     datum: 2007-10-15
to je od Dr. Houngbendjiho? Kde se to dá koupit? a ten dr. tady ještě funguje? Kdysi vyláčil mému bratranci silný AE, kterým se trápil 10let...za 2 týdny byl zdráv...
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Ekzém

Název: Re: Re: Ekzém

- od: Michala     datum: 2007-10-15
Jo myslím že se tak jmenuje my to máme od pana Omara a skutečně to funguje.Prosím vás ten AE se mu už nevrátil? Kontakt na pana Omara je 604 683 959
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Ekzém

Název: Re: Re: Re: Ekzém

- od: bea     datum: 2007-10-17
Tomu bratranci (tehdy měl 18 let) skutečně pomohl, vypadalo to dost zázračně, od té doby má pokoj. Maximálně sem tam flek na rukách, ale předtím měl léta rozsáhlý mokvavý ekzém na nohách. Napište, jaké s tím máte zkušenosti.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Ekzém

Název: Re: Re: Re: Ekzém

- od: Dita     datum: 2007-10-28
Tak to upřímně neděláš dobře. Pokud vím, Nestor H. je stíhán tuším v Německu, u nás už snad také, proto uprchl z republiky. Policie udělala testy Nestorových mastí- rozbor těch jeho zázračných mastí.Jeho masti ač propagují různé bylinky, obsahují látky,které farmaceutické firmy dávno opustily. Jsou to opravdu silné kortikoidy a pouze řeší viditelný problém. Proto byl vyloučen z lékárnícké komory. V ekzému jde spíše o reakci organismu na něco pokud výhradně kojíš na něco, co jíš ty sama. ´Máme lékařku, která mojí Verunce moc pomohla s ekzémem a opravdu ani v jedné z mastiček nebyly kortikoidy, máme jednu takovou sice doma , ale upřímně musela jsem jí za tu dobu použít pouze jednou. Každopádně dceři hodně dávají zabrat především na játra.Prosím dejte si na něho pozor.Vím, každá chceme dítěti pomoci, ale vlastně ho užíváním těchto mastí poškozuješ. Rozhodnutí co dál je ovšem na TOBĚ.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Ekzém

- od: Michala     datum: 2007-10-27
My stim máme zatim výborný zkušenosti malá se lečila od 2 měsíců měla to po celémj tělíčku v noci nespala byla nervozní a na kožním nám dávali různé mastě s kortikoidy. Náhodou jsem se dověděla o tomhle tak jsem to zkusila a po dvou dnech se mě malá začala čistit a za 4 dny byla bez ekzému přišlo nám to jako nemožné ale složení mastí a koupelí a čajů je opravdu jen přírodní.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Ekzém

- od: beruška     datum: 2007-10-28
Nestor je sice stíhán, ale ne za kortikoidy v mastičkách. Možná, že kdyby jsi zkusila na vlastní kůži tyto přípravky, mluvila bys jinak. Jo, a když 100% víš o tom, že obsahují kortikoidy, proč sem na stránky nepředložíš nějaký důkaz. Vše jsou jen spekulace o důvodu zázračného působení této kosmetiky. Ale jsou to černoši a i ty určitě moc dobře víš, že v Africe žijí lidé, kteří i dnes léčí bylinkami, protože nemají na nic jiného prostředky a shodou okolností mají výborné výsledky. Tak proč hanit bez důkazů? Já osobně jsem vděčná této kosmetice za zbavení se ekzému. již 7 let jsem absolutně bez problémů a to bez jakéhokoliv mazání čímkoliv.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Ekzém

- od: Michala     datum: 2007-11-01
Zajímalo by mě jestli máš nějaké důkazy o tom že obsahují kortikoidy mam díky ekzému spostu známích a na doporučení jsem to vyskoušela pomohlo to.Nechala jsi si to testovat zajímají mě všechny informace,psal tam pán že si to nechal testovat aže je to čisté.Nám žádná lekařka nebyla schopná pomoci dávali jí dokola kortikoidy a antihistaminika a nic nepomohlo.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Ekzém

- od: Vasik     datum: 2008-01-15
Precetla jsem si vsechny clanky a vubec nevim co si mam o te kosmetice myslet nas klucina je po ni bez ekzemu ale boji se tech nasledku.Muzete nekdo poradit???
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Ekzém

- od: pepe     datum: 2008-02-02
Dobry den,vas prispevek nestoji kazdopadne za nic verite radsi farmaceutickym spolecnostim ktere kazdorocne tezi miliardy na lidech.Mam lupenku a na doktory s prominutim z vysoka s...byl sem na tolika lecenich a vymastil jsem tolik masti ze vim o cem mluvim.Kdybych na nej nenarazil tak tu lupenku mam doted.Velice mi pomohl tak si tyto stupidni kecy strcte do prdele.Vite o tom vsem tak malo,ze se divim jak tihle muzete vubec psat!
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Re: Ekzém

- od: zuzana     datum: 2007-12-21
A jakej pan ma dukaz ze je to ciste? Ja mam trochu strach, hysterie je dost velka a co kdyz to opravdu kortikoidy obsahuje? Hrozne bojujeme s ekzemem a syn hodne trpi a ja bych mu rada pomohla, ale uz nevim cemu verit
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Re: Ekzém

- od: ivettt     datum: 2008-04-22
Ahoj,taky mne trápí moc ekzém,mohl bys mi napsat nazev te masti,co si pouzival a kontakt na doktora,byla bych moc rada.Diky
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Ekzém

 

  Počet všech příspěvků : 4856

..zpět na předchozí stranu diskuze   další strana diskuze potravinová alergie..FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka práce

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz práce zaměstnání

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava