Díky Beo téma příspěvkuNázev: Díky Beo

- od: Marcela     datum: 2006-03-08
Moc děkuji Beo za rady. Před týdnem jsem vysadila vše mléčné, kakao, ořechy. Vejce né úplně, to ještě napravím. Mléko jsem nahradila ovesným a rýžovým, ale tam je taky soja, takže je to asi taky špatně. Po pár dnech měl malý ekzém o hodně lepší. Teď se to zase asi dva dny trošku zhoršilo, hlavně na tvářích a čele, ale tělíčko dobré, jen suché. Už mu bylo půl roku a tak začínám s příkrmy, nejdříve mrkev a teď jsem po dva dny přidala bramboru. Jí moc hezky. Je brabora OK, nebo raději pohanku a jáhly? A co normální rýže, taky není dobrá? Včera jsem investovala do panenského olivového oleje a dnes mi přišla knížka Alergie číhá v jídle a pití a tam jsem se dočetla, že olivový olej taky moc ne. Je to dost těžký přijít na to, co malýmu vadí, ekzém se nám vždycky po něčem- nová mastička, teď vynechání mléka za dva dny o moc zlepší, ale vždy to vydrží to jen tak týden a pak se to pomalu začne zhoršovat a nic nezabírá. Nikdy nevím jestli je z mého jídla, nebo teď z jeho. Kdyby se prostě najednou osypal, tak už bych něco vypátrala, ale to zhoršování trvá pomalu několik dní. Snad bude časem lépe.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Díky Beo

- od: bea     datum: 2006-03-11
to neděkuj, to je ok. Já jsem taky často nezjistila, po čem se ekzém zhorší, to není tak jednoduché, jak se zdá. S rýží si nejsem jistá, na alergo ve fak. nem. mi řekli, že taky může dráždit, ale já ji malé dám, třeba jen o měsíc později. zatím má tu zeleninu, jáhly, pohanku, brambor a stačí jí to. má 7m

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.czVolná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
zaměstnání, nabídky práce, brigáda