Vymizení protilátek téma příspěvkuNázev: Vymizení protilátek

- od: Dita     datum: 2006-02-26
Ahoj všechny (všichni), Verunka má od mala problémy s ekzémem (od 2 m.) alergie postupně prokázána na vejce, pšenici, mléko, banán. Z důvodů, které jsem již psala jsem byla nucena vynechat veškeré obiloviny (rýže, proso, oves ...) Ve věku 4,5 m. konečně dostala mléko které ji pomohlo a to Neocate. Dnes (testy prováděny v roce) vymizely protilátky jak proti mléku, tak proti pšenici. Mám takových několik dotazů, třeba Vás napadnou odpovědi. Proč tak brzy "výroba"protilátek skončila? Je to z důvodu podávání Neocatu od brzkého věku? Je to 100 % držená dieta.? Je to i tím, že např. zřejmě to byla alergie na syrovátku, která jak víme je nestabilní a mizí cca v 95 % případů? Jakou roli v tom všem hrálo podávání (a to jsou kg) pohanky? Ta jak víme regeneruje cévní systém. Jen takový další příspěvěk nad čím diskutovat, ono mi bylo řečeno, že tak brzy, kdy protilátky zmizí se s tím ještě lékařka nesetkala. Očekáváná doba byla cca 2-3 roky. Poslední poznámka nakonec. Od doby cca 6 měsíců nemá Verunka problém s ekzémem. Prostě ho nemá.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Vymizení protilátek

- od: Veronika     datum: 2006-02-27
To je zajímavé. Moje dcera (11m) má neméčnou dietu od cca tří měsíců, testy v 6 měsících vyšly na mléko negativní, a také s ekzémem nemáme žádné potíže. Minulý týden jsem vyzkoušela na pusince jogurt, do čtvrt hodiny měla okolo pusinky flíčky, ty ale do večera zmizely. Po dvou dnech jsem vyzkoušela ještě tvaroh - reakce na kůži žádná, ale měla potom průjem. Myslím, že důsledná dieta dá čas, aby to dětské trávení mohlo "dozrát". Ale je to výrazně individuální. Všem držím palce, aby to bylo jenom lepší.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Vymizení protilátek

- od: Lenka     datum: 2006-03-01
Je to přísným dodržováním diety a taky tím, že jste ji začali držet velmi brzo. U malých dětí je ten metabolismus daleko rychlejší a tělo se tedy dřív zbaví nežádoucích látek proti kterým vyrábí protilátky. Když tedy přísně dodržuješ dietu, tak všechno, co tělu dodáš je pro nej "stravitelné" a pokud tedy nenajde nic s čím si neví rady, tak proč by dál produkovalo protilátky. Čím menší dítě, tím je reakce na dietní opatření rychlejší a snad i efektivnější. Měli jste obrovské štěstí na doktory a na to, že jste určiti správnou diagnózu velice brzy.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
wwww.hledampraci.cz


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka manažerských příležitostí

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz a obdobné pracovní pozice

logistika/doprava
Pracovní pozice logistika, doprava