častá nachlazení téma příspěvkuNázev: častá nachlazení

- od: bea     datum: 2006-02-05
Moje dcerka má 3 a 1/4 roku a poslední dobou (od října) má každý měsíc silnou rýmu s dráždivým suchým kašlem a někdy i slyšitelně dýchá - šustivě. A to nechodí do kolektivu. Mám samožřejmě strach z astmatu. Léčím ji zatím jen symptomaticky - tj. kapky, při zvýšené teplotě paralen, vitamíny. Nemívá horečky, antibiotika na to neměla. DOktorka ji poslouchala, vše prý je ok.Máte zkušenosti s takovými nachlazeními u alergiků a jak je řešíte?Je vůbec nějaká šance se astmatu vyhout? Terka je alergik na mléko, vejce, sóju, má ekzém. Za jakým doktorem s tím mám jít?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: častá nachlazení

- od: Veronika     datum: 2006-02-05
Moje Anna (10 měsíců)měla od narození již 3 taková nachlazení. Silná rýma, kašel, zvýšená teplota. Slabou rýmu má pořád, takže denně nusím odsávat. Možná mají tyto děti oslabenou imunitu, také nevím jak to řešit, navíc u takhe malého dítěte.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: častá nachlazení

- od: ciza     datum: 2006-02-06
Beo,zkus s tim zajit za alergologem,nevim zda jiz takhle male dite nechaji fouknout do trubicky /spironometrie,ci jak se to pise/,ale za pokus to stoji. Anicku mi prohlizi pri kazde navsteve /myslim tim,dychani/,naposledy /to ji bylo jiz pet/ uz i foukala. Strach z astmatu mam taky,poctive mala bere zyrtec prave pro tu svoji latku,ktera by pripadne astma mela potlacit. Taky ji vodim na hru na fletnu,pry hodne pomaha prave na to dychani-hlavne cviceni podle p. Zilky. Podle alergologa je ta pravdepodobnost prechodu ekzemu na astma pomerne vysoka,zejmena tam,kde je dite navic jeste alergicke na roztoce,zvirata.Zkus se optat jeste tam.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: častá nachlazení

- od: Alena     datum: 2006-02-10
Napsala jste to přesně, co léčení léky způsobuje-potlačení, ale ne vyléčení, nebo alespoň pomoci, aby k astma nedošlo.Já sama jsem si z ekzému přešla k astma.Dostala jsem kontakt na lékaře,který mi poradil. Je pravda,že si ji musím hradit,ale v dnešní a budoucí době si budeme hodně hradit. Již jsem dala kontakt hodně lidem a všichni kdo využil bezplatné poradny, tak jsou spokojeni. Je možné využít na jakýkoliv zdr. problém i pro miminka.Kdo má zájem o konzakt, může mi napsat, neboť chci lidem pomoci, ale když bych zveřejnila kontakt na p. doktora, tak by to někdo mohl brát jako reklamu.A proto dám kontakt těm, kdo má opravdu zájem.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: častá nachlazení

- od: Františka     datum: 2008-03-18
Prosím, pokud je to ještě možné o kontakt na zmíněného lékaře, pokud léčí i dospělé. Moc děkuji.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: častá nachlazení

- od: Romana Brokesova     datum: 2007-11-22
take prosime o kontakt na pana doktora a Vam predem dekujeme pevne zdravi cele rodinnce Romana

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: častá nachlazení

- od: Rehorovska Alena     datum: 2007-01-05
prosím Vás dala by jste mi kontakt na pana doktora,jak uvádíte ve vašem článku.Nevím zda je to ještě možné,protože je článek skoro rok starý,ale mám dvě malé děti a jsem ve slepé uličce. Děkuji Vám moc za ochotu.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: častá nachlazení

- od: Dita     datum: 2006-02-07
Ahoj, vím, že probíhá nějaký program pro děti ohrožené astmatem. Víc by Ti mohl sdělit alergolog. Pokud mám info, jedná se o předběžné podávání léků, které by mohly (měly?) pomoci, aby astma "nevypuklo". Zatím víc nevím, nezajímala jsem se příliš o tuto myšlenku, i když možná v budoucnu vzhledem k ekzému dcery a rozsáhlé potravinové alergii je tato cesta otevřená.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: častá nachlazení

- od: Renata     datum: 2006-02-09
můj syn má 21 měs.byl taky mockrát nachlazený plus kašel.Má alergii na mléko,pšenici,vejce a arašídy.Naše alergoložka nám doporučila dýchat Ecobek a brát aerius.kašle jsou zatím pryč uz 3měs.taky nás straší s astmatem do budoucna,ale prý preventivně máme dýchat ecobek a snad to nebude pak tak zlé.No uvidíme.Hodně štěstí.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk