očkování plané neštovice téma příspěvkuNázev: očkování plané neštovice

- od: bea     datum: 2006-01-22
Tak v úterý jsem nechala naočkovat malé vakcínu proti planým neštovicím. Dnes je neděle a žádná viditelná negativní reakce neproběhla. Měla jsem z toho obavy, na příbalovém letáku zmiňují dokonce možnost celkové alergické reakce, ale nás to naštěstí minulo. Ani ekzém nezareagoval, zatím... Jo, stálo to 1500,- Kč a i když jsem se snažila, zdravotní pojišťovna metal aliance ani hygienická stanice (speciální očkování pro specifickou skupinu dětí - ta to zase nemá v nabídce) mi nic neproplatili. Ale aspoň že se jí po tom nic nestalo. Ptala jsem se kožařů v dětské nemocnici v Brně a ti mi toto očkování doporučili, mám se prý víc bát neštovic než vakcíny.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: očkování plané neštovice

- od: ciza     datum: 2006-01-22
Beo,prosim te,neni u tohoto ockovani nejaka kontraindikace-alergie na vejce,mleko,apod? U tve male je prokazana nejaka alergie? Pravda je,ze se nestovic bojim jak blazen,ted jsem nechala male dat konecne tetanovku v patem roce a chtela bych i toto ockovani,ale asi mezitim musi byt nejaka mezera. diky za info,nebo pokud bys mela ten pribalovy letak,neslo by to naskenovat a zaslat mi to mailem? Dekuju

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: očkování plané neštovice

- od: bea     datum: 2006-01-28
Ahoj, moje malá je taky alergik na mléko, vejce, sóju + atop. ekzém. Proto jsem ji taky nechala naočkovat, atopici prý mají těžký průběh neštovic. Na příbalovém letáku nebyla uvedena alergie jako kontraindikace, vakcína obsahovala oslabené živé bakterie pěstované na lidském séru, ne třeba na zárodcích kuřat. Ten leták už nemám, ale třeba by ti ho sehnali v lékárně. Mezi vedlejšími účinky byla uvedena vyrážka a i celková alergická reakce, ale u nás to zaplaťpánbůh tak nebylo.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: očkování plané neštovice

- od: ciza     datum: 2006-01-31
Diky moc za info,za tri nedele jdem na to taky. Ted je tyden po tetanovce,takze musime chvilku pockat. Jen si vazne drzim palecky,aby to mala zvladla jako vy. Po tetanu ma samozrejme bulku.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: očkování plané neštovice

- od: Dita     datum: 2006-02-01
Ahoj Beo, prosím Tě kolik je dcerce let abych si udělala představu o našem očkovacím plánu. Díky Dita

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: očkování plané neštovice

- od: bea     datum: 2006-02-02
Malá měla v listopadu 2005 tři roky. Jsme očkováni jako jiné děti, individuální plán nemáme(díky nulové znalosti naší doktory o alergiích), teď jen navíc ty neštovice.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání