neocate téma příspěvkuNázev: neocate

- od: bea     datum: 2005-12-04
Byla jsem s dcerkou na vyšetření na gastroenterolobii v Olomouci, protože jsem chtěla vyzkoušet ještě jiné lékaře než z PV. DOktorka říkala, že jediné, co pro mě může udělat, je, že změní mléko z nutrilonu pepti 1 na neocate. Jsem z toho trochu vyděšená,jednak kvůli té ceně (1400 za balení, já ale platím jen 100, zbytem pojišťovna) a taky jsem si myslela, že Terka nutrilon snáší. Dr. říkala, že to teda vyzkoušíme na 2 měsíce, jestli uvidíme rozdíl a pak se rozhodne, které mléko. Říkala, že 10 % alergických dětí nutrilon nesnáší a musí mít neocate. Terka nemívá průjmy, ale má pořád ekzém, svědění. Ale měla už ale 1/2 roku klid do letošního února. Tak proto nevím, jestli jí může nutrilon vadit. Na druhou stranu jí nevymizely z krve protilátky ani po 1,5 roce diety s nutrilonem, tak jí možná vadí. Co si o tom neocate myslíte, máte s tím zkušenosti? Terka už měla 3 roky teď v listopadu.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: neocate

- od: ciza     datum: 2005-12-05
ahojky, mala je alergicka i na vysoce hydrolizovane mleko,coz je nutrilon pepti. Takze se ji nasadilo Neocate mleko a musim rict,ze ekzem se velice zlepsil. Nebylo to hned,ale zhruba po trech mesicich uzivani tohoto mleka a zadneho jineho,se kuze vyrazne zlepsila a trva to dodnes /zhruba rok/,i kdyz obcas se ekzem vyjevi-dieticka chybka,nebo prostredi-smog,inverze,nebo naopak kvetouci brizy, viroza apod..Ale v podstate teprve s timto mlekem doslo ke zlepseni. Ale myslim,ze by to chtelo na zkousku na delsi dobu.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: neocate

- od: mudrosak     datum: 2012-03-27
Můžu se zeptat kde jste ekzém měli??prosím na email,díky

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: neocate

- od: mudrosak     datum: 2012-03-27
Můžu se zeptat kde jste ekzém měli??prosím na email,díky

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: margarýn aj.

- od: Lenka     datum: 2005-12-13
Ahoj, trochu si mě zmátla tou diagnozou střevní malaabsorbce.Já jsem si totiž myslela, že je to obecná diagnóza pro dluhodobější průjmy a špatně prospívající děti. My to samozřejmě máme taky napsáno, kromě intolerance. JInak co se týká tůků na pečení, ty běžné Hera apod. ne. Dělala jsem průzkum a ve všem je syrovátka nebo něco co běželo kolem mléka. Jedinej z těch běžných je zlatá kostka Delikates nebo tak podobně (mají v Globusu). Při vyšší teplotě se ale dělí. Takže já jsem koupila zlevněný kokosový tuk a ten používám. Nebo sádlo na sádlové koláčky- nutné ale péct na nižší teplotě, jinak se rozteče.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: margarýn aj.

- od: Andy     datum: 2005-12-13
Leni- myslíš, že tedy sádlo může??? Já se ho bojím

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání