dlouhotrvajici alergie téma příspěvkuNázev: dlouhotrvajici alergie

- od: hana     datum: 2005-11-16
mam uz asi mesic a pul na tele pupeny ,ktere se obevi a zvetsi na velke mapy , jsou ruzne na tele , hlava , oci rty a proste vsude obevi se a pak zmizi , nevim co to je />? muze mi nekdo poradit? jo a svedi

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: dlouhotrvajici alergie

- od: Petr     datum: 2005-11-17
Dobrý den, ačkoliv bych Vám velmi rád poradil, tak nevím, zda je možné provést diagnózu na základě uvedených příznaků, protože může jít stejně tak o potravinovou alergii nebo intoleranci nebo o alergii jiného původu, ale také by mohlo jít o úplně jiný problém. Doporučuji Vám co nejrychleji navštívit lékaře a probrat to s ním. Možná jde o maličkost, ale také by mohlo jít o zdravotní problémy, které by bez léčení mohly přejít v nepříjemné a nebezpečné zdravotní komplikace. Pokud by se jednalo o potravinovou alergii nebo potravinovou intoleranci, je potřeba vysledovat, po které potravině nebo potravinách potíže přicházejí nebo se zvětšují. Například v případě Duhringovy nemoci se dělají velké ekzémy zejména v okolí kloubů a kostí a jediný způsob, jak to léčit respektive utlumit je bezlepková dieta. Akutní akzémy se léčí pomocí silných mastí a léků, které dlouhododě organismu neprospívají.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: dlouhotrvajici alergie

- od: hana     datum: 2005-12-14
dekuji za odpoved, u doktora jsem byla a ten mi rekl , ze je to nejaka alergie ale neda se zjistit jaka a tak mam porad jist prasky proti alergii. porad se mi delaji ty otoky a je to o nervy kolikrat se stim uz rano probudim a tak nevim z ceho to asi tak je . jinak ja nejsem v cesku a tak nevim jestli je doma neco jineho nez to co mi rekl on , a to , ze stim musim zit . a je to opravdu neprijemne , kazdy den mam telo v svedivem stavu a nebo mam otekly oblicej.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: dlouhotrvajici alergie

- od: Petr     datum: 2005-12-14
Musím říci, že vyjádření Vašeho lékaře mi přijde dost nešikovné a neodborné, musíte hledat příčinu a asi bych doporučil i změnu lékaře. Pokud máte přístup k internetu a umíte anglicky, tak zkuste najít své symptomy a podle toho můžete nalézt i příčinu. Určitě to řešte i s jiným lékařem. P.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás