VÁNOCE téma příspěvkuNázev: VÁNOCE

- od: Andy     datum: 2005-10-02
Nechci strašit, ale blíží se čas Vánoc. Jaký tuk používáte na cukroví??? Já peču s Florou, ale těsto z ní je takové lepkavé. Jak jste na tom vy?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: VÁNOCE

- od: Petr     datum: 2005-10-03
Dovolím si přidat podobný dotaz: Čím nahrazujete rostlinný tuk Omega? Předem děkuji. P.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: al 110 Nestlé

- od: Veronika     datum: 2005-10-06
Chtěla jsem vyzkoušet Alfaré od Nestlé, ale je nadlidský úkol ho sehnat. Omylem mi náš doktor přes známého sehnal al 110 výživu s nízkým obsahem laktózy. Jenže nám vadí bílkovina. Takže pokud by měl někdo zájem pošlete mi adresu na e-mail a já Vám mléko pošlu (zdarma). Ještě jedno postesknutí. Tři měsíce čekám na výsledky krevního rozboru a nakonec se dozvím, že "to ztratili".

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: al 110 Nestlé

- od: Lenka     datum: 2005-10-07
Ahoj, většinou se tato speciální mléka musí v lékárně objednávat, ale ještě se mi nestalo, že by mi něco nesehnali nejpozději do dvou dnů. Takže zkusit objednat, cenu, bohužel nevím. POkud máte alergii na bílkovinu, tak se většinou používá Nutrilon Pepti, při větších potížích ještě více upravené Nutrilon pepti MCT. Ale tyto naštěpená mléka jsou cítit. Takže pokud máš již větší dítě, je pravděpodobné, že si na novou chuť i pach tohoto mléka bude hůře zvykat. To mléko co sháníte si myslím na tom bude obdobně,technologie je stejná, třeba snad bude trochu chutnější.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: al 110 Nestlé

- od: Petr     datum: 2005-10-07
Ty ztracené výsledky nebo vzorky krve, to snad už ani není možné. To se pak člověk děsí i toho, zda výsledky rozborů, které dostane, jsou skutečně jeho nebo někoho úplně jiného....... Doufám, že Vás jen postihla neuvěřitelná chyba jednoho člověka a nejdo o chybu lékařského systému.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: al 110 Nestlé

- od: Veronika     datum: 2005-10-07
Na Nutrilonu Pepti jsme od 3.měsíce a Andulka ho snáší dobře, jen dost ublinkávala a tak jsem chtěla vyzkoušet Alfaré, protože je prý lépe stravitelné. Objednávala jsem ho v lékárnách, ale všude mi řekli, že ho distribuční sklady nemají. Dokonce ani přímo zástupce od Nestlé nebyl schopen ho sehnat. Teď už začínáme zavádět příkrmy, takže už stejně nehodlám experimentovat s jiným mlékem. Mohu ještě zahušťovat rýžovým odvarem, to jsem dělala, když jsme přišly z porodnice a Andulka mi Nutrilon zvracela (to dost pomohlo), nakonec to zvracení mělo zřejmě souvislost s alergií na bílkovinu KM.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: VÁNOCE

- od: Lenka     datum: 2005-10-09
Faktem je,že téměř ve všech běžně používaných tucích je syrovátka. Takže já na vánoce peču sádlové koláčky z domácího sádla. Loni jsem použila Palmový tuk ze zdravé výživy (46,-Kč), obsahuje pouze plamový olej, přirovnala bych ho asi k Ivě. Objevila jsem ještě jeden tuk v Globusu - zlatá kostka - název nevím. Ale při pečení se tuk začal dělit, ačkoli je určen na pečení.Těsto bylo taky lepkavé. No, letos to bude ještě v bezlepkové variantě, tak uvidím, co nakonec vyrobím.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání