vzkaz pro Beu téma příspěvkuNázev: vzkaz pro Beu

- od: Marcela     datum: 2005-07-31
Četla jsem tvůj příspěvek z 23.7.,ráda bych se podělila o zkušenost v boji s ekzémem u mého syna(2,5). Podobně se mu to zhoršuje v letní měsíce. Mám několik druhů mastí: smíchaný bílý ichtamol s Valinkou(bílá vazelína),tou mu maži zarudlé, hrubé místa na kolenou a hřbetech rukou, když to má moc špatné, tak mu to potřu kortikoidem smíchaným s nějakým základem o naší kožařky (asi tak 1x týdně, mezi tím i Elidelem 1x týdně, po koupeli ho celého promažu tělovým mlékem vitaminovým. Do koupele dávám Balneum hermal+. Osvědčilo se mi v tyto parné dny ho 2x za den osprchovat, protože i pot může pokožku dráždit. Výborná je mastička na místa, která se nejvíc potí, hlavně do záhybů pod krk, kolena, lokty, zápěstí Nivea baby s oxidem zinečnatým. Dietu samozřejmě dodoržovat musí, teď v létě jí hlavně zeleninové polévky, občas jogurt..., a na pití vodu, nanuky jen vodové, občas.Denně dostavá Laktobacillus. Na sluníčko skoro vůbec, hlavně ho nepatlu moc opalovacíma krémama, protože ekzém se může zhoršil. Snad jsem ti trochu poradila a hlavně podělila, jak to dělám já. Tak ahoj.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: vzkaz pro Beu

- od: Dita     datum: 2005-08-06
Ahoj, tak ještě jednu věc, také se nám ekzem zhoršuje, když se malá moc potí a je jí teplo. Před sluncem se 100 % chránit nedá, tak nám Dr. doporučila - EAU Thermale AVÉNE - jsou 2 druhy bílý a oranž. tak ten bílý a v podobě mléka. A ač jak jsem psala níže, Verunka nesnáší prakticky nic od Linoly počínaje, přes Excipial, Lipikar, Atoderm, Lenniens atp. tohle jí žádnou reakci nezpůsobilo. Je jen pár lékáren, které tento krém mají. Např. Lékárna v Globusu na Černém mostě, lékárna v Tescu v Letňanech. Víc si jich nepamatuji. Stojí cca 390,- Kč.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: vzkaz pro Beu

- od: Dita     datum: 2005-08-07
Ahoj, ten krém se celý jmenuje:EAU Thermale Avene 50. Promiň ta 50 mi nějak vypadla. Ahoj

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk