Probiotika téma příspěvkuNázev: Probiotika

- od: Valerie     datum: 2014-11-15
Dobrý den, já osobně jsem se dlouhé roky snažila žív vyloženě z přírodních zdrojů. I léky na kašel a posílení imunity jsem řešilatak, že jsem si dělala cibulový sirup, jedla hodně česneku, vařila z hlívy... Po porodu mi ale nějak závratně oslábla imunita a tak jsem hned v šestinedělí proděla angínu a brala atb na streprokoka a meningokoka, kvůli kojení jwn obyčejný penicilín. Pak se to opakovalo ještě dvakrát, nutno podotknout, že i jídelníček jsem musela kvůli kojení upravit. Takže já jsem vyhledala radu lékárníka a koupila jsem si Biopron Premiun. Jednak je vyrobený z přírodních zdrojů, druhak jde o českou firmu a hlavně poooomáááhá!!!!

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Probiotika

- od: Míša     datum: 2014-12-02
Já bych ještě dodala pozitiva, díky kterým to vyhrál u mě :D Zaprvé je možné jej brát i během těhotenství (a samozřejmě pak i během kojení), což je teď pro mě stěžejní, protože jsem v 23. týdnu a imunitu mám obecně dost slabou, takže si ji snažím takto navyšovat a posilovat. A zadruhé trpím celiakií, takže je poměrně složité najít obecně léky takové, které neobsahují lepek a právě biopron lepek nemá, takže se může i při takovýchto potravinových alergiích.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk