nespecifikovaná alergie téma příspěvkuNázev: nespecifikovaná alergie

- od: Lenka     datum: 2013-11-20
Máme problém pravděpodobně s alergií, ale nevíme na co. Již 2 roky naši malou ( 4 roky) trápí dráždivý kašel. Nejdříve jen pochrchlávala, pak začala kašlat. Nyní prokašle 1/2 dne v kuse. Klid je pouze v noci, nebo když spí. u alegologa jsme byli. Zjištěnou má alergii na zvířecí srst. Jelikož jsme měli v domácnosti kočku, která před 2 roky zemřela, vše jsme doma vyčistili. kája však kašlala dále. Skončili jme i v nemocnici, kde nám pouze z krve zjistili zvýšené honoty na alergie. Dokonce jsme se i přestěhovali. Žijeme v novém domě, kde je naprosto sterilní prostředí, Kája však kašle dále. Už si nevíme rady. Jdemě opět na přetestování alergenů. Nemáte někdo zkušenost? Děkuji Lenka

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: nespecifikovaná alergie

- od: Karin     datum: 2013-11-21
Chci Vám POMOCI-sama jsem prošla neuvěřitelným utrpením.Měla jsem už alergii na všechny potraviny+kávu,čaje,atd.Obrovskou rýmu,záněty spojivek.ekzemy a silné záchvaty kašle-astma.Hledala jsem pomoc u alergologa-kožní testy negativní,dále FNO-plno vyšetření-opět negativní,další na imunologii+alergologii v Ostravě-opět negativní.Závěr-nikdo z doktorů mi nepomohl na vše jsem přišla sama už v roce 2012 a nyní už přidávám novč potraviny.Nutné je dát do pořádku IMUNITU /STŘEVNÍ FLORU/to nikdo z doktorů neporadí-užívat probiotika+prebiotika a NUTNÉ´=hlídat složení potravin ŠKODLIVÁ ÉČKA. STŘEVA+PLÍCE=PÁROVÝ ORGÁN-proto jsou alergické reakce-rýma,kašel,apod.Psala jsem už 27.9. u alergie na bílek.Když budete potřebovat ráda Vám poradím.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: nespecifikovaná alergie

- od: Martina Pátková     datum: 2014-03-14
Dobrý den, asi tak 9 let mám poměrně veliké bolesti břicha. Zhruba před rokem mi konečně na něco přišli - alergie na laktozu. Nicméně se musí jednat o další alergie - mléčné výrobky jsem vynechala, problémy se zmenšili, ale nevytratily. Nemůžu přijít na to, co bolesti způsobuje, někdy mám pocit, že všechno :( Dovoluji si Vás požádat, jestli by jste se mi mohla ozvat na mail, třeba poradíte... Děkuji mockrát

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: nespecifikovaná alergie

- od: Věra     datum: 2013-12-04
Kdy jste byli naposledy na těch testech? Je možnost, že vyjde ještě nějaká inhalační alergie. A pdle toho se udělají další režimové úpravy. Co bych ještě podezírala, jsou nezakysané mléčné výrobky. Ty bych vysadila, mohou být skrytě příčina právě dýchacích obtíží.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: nespecifikovaná alergie

- od: Petra     datum: 2014-03-07
nemusí se to týkat jen alergie. Může se jednat i o bronchitidu nebo astma. Osobně mám bronchitiální astma a dostávám záchvaty kašle či pocit dušení při zátěži. Zkuste ji nechat zkontrolovat na spiro. Kašel je projev zůžení průdušek. možná že je třeba užívat vdechovací léky.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka manažerských příležitostí

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz a obdobné pracovní pozice

logistika/doprava
Pracovní pozice logistika, doprava

obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup