Žádost - péče o osobu blízkou téma příspěvkuNázev: Žádost - péče o osobu blízkou

- od: Lenka     datum: 2005-07-09
Mate prosím někdo zkušenost se žádostí o péčí o osobu blízkou?Máme vyřízeno u OSSZ,že dítě; je dlouhodobé; zdravotní; postižené/atop.ekz.,astma/.Máme na toto nárok?Za POB byl příspěvek 3700Kč;.Slyšela jsem že se zvýšil,nevíte o tom někdo?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: POB

- od: Bea     datum: 2005-07-10
Já tuto dávky na malou pobírám (alergie na mléko, sóju, vajíčka, ekzém), je to zatím zhruba tolik co mateřská. Nechala jsem se nalákat sliby, že to zvednou, podnikla jsem tu nekonečnou úřednicku databázi a dostávám stejně, jako bych brala mateřskou. Vím, že slibují, že to zvednou, ale uvěřím, až ty peníze dostanu. Proto bych si to podruhé už nikdy nevyběhávala, z těch bab na sociálce se mi dělají už mžitky před očima. Navíc jsem musela vrátit mateřsku za dobu, kdy mi to už přiznali, ale neposílali. Výhodou by teoreticky mělo být, že se vám tato dávka nezapočítává do příjmů, tj. o to víc byste měli dostat jiných dávek, ale já sociálku nesnáším a radši těch pár stovek oželím, něž bych se tam s nimi rozčilovala.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk