Potravinová alergie a chudokrevnost téma příspěvkuNázev: Potravinová alergie a chudokrevnost

- od: Zuzana     datum: 2013-05-07
Dobrý večer. Dnes jsem byla už zoufalá a hledala více informací o alergiích na internetu (znovu jsem opuchla). A narazila jsem na zmínku o vlivu potravinové alergie na chudokrevnost. Mám diagnostikovanou už delší dobu závažnou formu s nulovou odezvou na konvenční léčbu (železo apod.). Potraviny mám zatím potvrzené: ořechy, některou zeleninu, většinu ovoce, mám podezření na glutamát nebo lepek, zatím právě zkouším. Prosím, máte-li někdo zkušenosti, napište. Děkuji, spolubojovníci a bojovnice :)

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Potravinová alergie a chudokrevnost

- od: Pavel     datum: 2013-05-22
Dobrý den Zuzko, máme zkušenosti s obojím a dnes jsme bez problémů. Pomohly nám zelené potraviny. Je to ale široké téma, tak pokud byste chtěla, napiště mi email a můžeme to spolu probrat. A nebojte se, nebudu Vám nic vnucovat, jenom Vám řeknu osobní zkušenosti. Pěkný den, Pavel Lukášek (p.lukasek@email.cz)

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Potravinová alergie a chudokrevnost

- od: Věra     datum: 2013-05-24
Příčina vašich potíží tkví v nonIgE alergii na BKM, bílkoviny kravského mléka. Je to typické, chudokrevnost je typická příčina. Bohužel, tento druh alergie není diagnostikovatelný ani krevními alergo testy. Nicméně, moje slova potvrdí toto: vysaďte veškeré mléko a mléčné výrobky ze stravy na měsíc a pak nasaďte, nejlépe pod dohledem (kdyžtak napište). Uvidíte sama. S pozdravem, Ing.Bc.V.Zíková, autor léčeb.postupu při atop.obtížích

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk