Verča téma příspěvku



Název: Verča

- od: Dita     datum: 2005-06-29
Ahoj všichni. Tím jak zavádím své 6,5 m. Verunce příkrmy (brambora, mrkev, jablko apod.)a hodně cestuji - často návštěva lékařů zjišťuji, jak omezený - tedy vlastně asi žádný je výběr hotových jídel pro takto alergické děti. V jednom výrobce přidává máslo, v druhém mléko, v třetím rajčata (jeden z největších alergenů)nebo aby se to nepletlo tak třeba celer. Mám prozkoumány výrobky značek HIPP,HAMI,Sunárek, Deva. Nemáte někdo povědomost, zda vůbec něco existuje? Děkuji všem.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu



Název: Re: Verča

- od: Jana     datum: 2005-07-01
Ahoj Verčo, vzhledem k tomu, že také kupuji skleničky, protože vařit z kupované zeleniny pokud není Bio se nedoporučuje, něco už malinko vyzjištěné mám. Převážně Hipp dělá několik skleniček, co jsou v pohodě. Cuketa a bramror, Květák a brambor, Rýže s brokolicí , Kukuřice, brambor a krůtí maso, Brambory s králičím masem a fenyklem ( ta je moc dobrá ). Všechny mám vyzkoušené a myslím, že v pořádku. Co se ovoce týče, tak jsou to Hrušky Williams- Christ, Karotka s jablky, Jablka s borůvkami, Jablka s hruškami. Ty mám také vyzkoušené bez reakce. Ale každé miminko je jiné. Jinak s jinými značkami zkušenosti nemám. Pokud by jsi tyto skleničky nemohla sehnat, tak v lékárně je objednají od dodavatele. Je to ale podstatně dražší, než třeba v drogerii. Držím palce, ať nemáte žádné reakce. S pozdravem Jana

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu



Název: Re: Re: Verča

- od: Jana     datum: 2005-07-01
Té kukuřice si nevšímej, tu jsem zapoměla umazat z textu.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu



Název: Re: Re: Verča

- od: Dita     datum: 2005-07-01
Děkuji. Jen malé povzdechnutí. Po rýži moc blinká.Ale tu s tím fenyklem zkusíme. Jinak vzkaz všem. Vy jste asi stejně všichni v obraze. Já objevila "Ameriku"!Na stránkách www.proalergiky.cz jsou výrobky včetně pyžamek, kosmetiky, pracích prášků apod.pro děti s ekzémem, astmatiky apod.Tak kdo to ještě jako já nevěděl, tak doufám, že Vám tato informace pomůže.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu





Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)





Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 



FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk