Lepicol a intolerance laktozy téma příspěvkuNázev: Lepicol a intolerance laktozy

- od: Aneta     datum: 2011-10-20
Dobrý den.Již několik let mám potvrzenou intoleranci laktozy. Ale i přes přísnou dietu mě trápí střevní potíže, hlavně průjem, nadýmání, škrundání v břiše. Všechna vyšetření mám v pořádku. Bylo mi doporučeno koupit si Lepicol. Chci se zeptat, zda někdo s tímto výrobkem nemáte zkušenosti? A hlavně se chci zeptat, zda neobsahuje laktozu nebo nějaké mléčné složky? Nemohu to nikde najít. Prosím, poraďte mi. Moc děkuji. S pozdravem Aneta

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Lepicol a intolerance laktozy

- od: Petr     datum: 2011-10-21
Pokud potíže přetrvávají, tak se nabízejí dvě možnosti: 1. Ve Vaší bezlaktózové dietě je nějaká mezera a tělo laktózu dál dostává a to mu škodí. Pokud jste vysoce intolerantní na laktózu, tak může být problémem i malé množství například z léků. Laktózu také najdete v některých uzeninách a dalších potravinách, kde by Vás to ani nenapadlo. 2.Varianta - Vašemu organismu škodí možná i jiná látka, buď formou alergie nebo intolerance. U našeho syna začal celý problém intolerancí laktózy, ale nakonec jsme zjistili, že jeho organismus se dostane do kondice až v okamžiku, kdy dodržuje nejen bezlaktózovou dietu, ale také dietu bezlepkovou. A žádné testy neukázaly ani celiakii ani alergii na lepek ani alergii na obilniny. Takže Vám doporučuji si velmi pečlivě a do posledního detailu psát Váš jídelníček a vyřazovací metodou zjistit, co přesně ve Vaší stravě tělu neprospívá. Lepicol (konkrétně Lepicol plus) podle složení neobsahuje laktózu, ale přesto bych si to nechal potvrdit v lékárně, případně dotazem na výrobce nebo dovozce.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás