Zinek pro ekzematiky téma příspěvkuNázev: Zinek pro ekzematiky

- od: Jana     datum: 2005-06-11
Podařila se mi zjistit taková věc. Jak je asi většině známo, ty dětičky, co trpí ekzémem mají většinou málo zinku a železa. Filípkovi zjistili chudokrevnost. Jelikož ale nemůže ještě žádné vitamíny se železem, tak jsem se vrhla na čtení a bádání a našla jsem. Pohanka má hodně železa a hlavně zinku, který poškozená kůžička potřebuje, takže jsem jí začala vařit a mixovat do jídla, které kupuji od HIPPu. Je bezlepková, takže se nemusím bát nějaké reakce, protože na pšeničnou mouku má alergii. Totéž dýňová semínka obsahují zinek. Tak je jednoduše spařim vodou, oloupu tu zelenou slupku a na struhadle nasrouhám. Každý den dostane Píďa jednu lžičku. Za poslední měsíc se nám to docela dost zlepšilo. Vyzkoušeli jsme už strašně moc věcí, ani bych je nevyjmenovala, ale na tohle asi začnu pomalu věřit.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Zinek pro ekzematiky

- od: Alena     datum: 2006-02-10
Já sama mám velmi dobré zkušenosti s doplňky stravy z čínské medicíny. Dáváme je od malička, konzultovali jsme s lékařem,který zná tyto výrobky a doporučil i čím podpořit buňku, aby to nebylo přechodné, ale léčebné.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.czVolná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
zaměstnání, nabídky práce, brigáda