alergie na kravské mléko téma příspěvkuNázev: alergie na kravské mléko

- od: Lenka     datum: 2010-05-14
Dobrý den, můžete mi prosím někdo zkušený poradit - u týden starého syna diagnostikovala dětská lékařka alergii na bílkovinu kravského mléka - měl krvavé žilky ve stoličce, neustále ublinkávala apředevším vůbec nepřibýval. Protože jsem nemohla kojit byl od narození na Nutrilonu, nejprve HA, pak Omneo, potom se objevily první příznaky a lékařka doporučila Pepti. Pět dní se zdálo, že příznaky ustoupily, zmizela krev ve stolici, pak se opět slabě objevila, nyní , po šesti dnech je krve ve stolici víc, volala jsem lékařsce, která mi řekla, že v pondělí na kontrole předepíše další typ Nutrilonu, nepamatuji si název, poslední z řady, který mléčnou bílkovinu neobsahuje vůbec, pouze aminokyseliny. Ptala jsem se na kontrolní vyšetření na gastroent., mluvila o specializovaném odd. ve Fakultní nemocnici na Karlově, kde jsou prý čekací lhůty přibližně dva měsíce. Prosím, pokud někdo máte jakýkoliv nápad, doporučení, kontakt na dobrého lékaře apod., budu za to velmi vděčná, mám o syna velký strach. K popsaným obtížím ještě patří nehojivost kůže - opruzeninky na zadečku řešíme už týden, vpodstatě bez efektu, a také jsem si všimla naběhlých prsíček, což může být zcela nesouvisející problém nebo to možná ani problém není. Děkuju za pomoc. Lenka

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: alergie na kravské mléko

- od: Lenka     datum: 2010-05-15
Milá Lenko, moc vás zdravím a přeji vám hodně sil a hlavně ať se malý zlepší.Zkuste najít dobrého alergologa a nechte malého otestovat.Kožní i krevní testy.Mohou být nepřesné kvůli vývoji miminka, ale u našeho syna na 4 měsících testy potvrdily silnou alergii na kravské mléko.Stále jsem kojila, ale musela jsem vyloučit veškeré mléčné produkty.A Šimonek se začal zlešovat.Dostanete asi neocate.To by mělo pomoct.Na Karlově je doktor Klubal.Tak nějak se snad jmenuje.Na promazávání, které děláme tak 10x denně, pomohla A derma exomega creme.Zkoušela jsem i cannaderm robátko atopos.Vitela víc promašťuje.Stále rukavičky.Koupali jsme v rukavičkách i v ponožkách.Důležité je zabránit škrábání.Nasadili jsme i homeopatika.Po tom všem je Šimonek na roce krásné miminko s lehčím ekzémem na rukách a nožičkách.Všeobecně se tělíčko se vším časem popere.Jen ho nechce zatěžovat alergeny.A to bohužel nějaký čas trvá, než se zjistí, na co dítě reaguje.A mazat a mazat.Držím pěstičky.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.czVolná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
zaměstnání, nabídky práce, brigáda