Robí alergie na lepek, mléko,vejce,ořechy,banán téma příspěvkuNázev: Robí alergie na lepek, mléko,vejce,ořechy,banán

- od: Jana     datum: 2009-10-09
Ahojky,pročítám příspěvky a budu moc ráda pokuď mi tu někdo poradí.Mám 16-ti měsíčního chlapečka s potravinovou alergií na zakládní potraviny a teď nově i s astmatem.Chlapeček mi odmítá jídlo, vše vyplive, je tudíž takřka jen plně kojen, bohužel už neprospívá je drobonký a na svůj věk malý. Doktoři mě nutí,abych přestala kojit a dávala mu jen Neocate,kvůli kontrole kolik toho vlastně sní,vůbec se mi do toho nechce,tak to odkládám, nevím jestli je dobré vzít mu to jediné co jí,prý to má být léčba šokem....Co vy na to? Je dobré přejít na umělou stravu? Nemáte zkušenost jak dítě donutit jíst?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Robí alergie na lepek, mléko,vejce,ořechy,banán

- od: Věra     datum: 2009-10-09
Nepíšete, jestli dodržujete taky vy dietu při kojení (hl.BKM, vejce). Vlastně nepíšete těch důležitých informací hodně. Napište mi na mejl, rozebereme to. Probereme možnosti, protože ona je i možnost, že chlapec bude odmítat též Neocate. Takže si to urovnáme, vy mi napíšete mnohem víc informací (já se zeptám :-) ) a bude líp, uvidíte. Řešení najdeme. Mějte se, *V*

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Robí alergie na lepek, mléko,vejce,ořechy,banán

- od: pavel     datum: 2009-10-11
pokud má váš chlapeček alergii na potraviny a ještě nevíc astma ukazuje to na rozhozenou střevní mikrofloru a tipuji že i na již oslabenou imunitu. Doporučuji vám přípravky firmy OKG, na požádání mohu zaslat další informace. prodělal nějaké nemoci ?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Robí alergie na lepek, mléko,vejce,ořechy,banán

- od: Vera     datum: 2009-10-12
Proboha chlape - to , co doporučujete zdaleka není špatná věc, pomohly by vám ovšem základy fyziologie a imunologie...Protože: dotyčné dítě prodělalo a hlavně stále "prodělává" potravinovou alergii - opravdu si myslíte, že jakýmkoli přípravkem negujete alergeny ve stravě? Ty je totiž potřeba vychytat, jiná možnost není, přípravky OKG znám, v někt.případech pomoci mohou (třeba k úpravě střevní mikroflóry po ATB, atd.), tak všemocné, aby napravily poměrně závažnou potr.alergii jen samy o sobě nejsou, to mi věřte...

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání