Alergie téma příspěvkuNázev: Alergie

- od: Ivana     datum: 2009-08-18
Dobrý den, mám 5-měsičního syna s atopickým ekzémem. Dávám mu Nutrilon HA. Před týdnem jsme začli s příkrmama, měl mrkev, brokolici a mrkev s bramborou. Před nějakou dobou se osypal v obličeji, tak jsem mu zeleninu vysadila a je jen na mlíce HA. Jestli se potvrdí, že se osypal z jídla, zajímá mě, co mu z příkrmů dát, když se má začínat mrkví a on by byl na ní alergický. Děkuji za odpověď.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Alergie

- od: Vera     datum: 2009-08-21
Omyl, začíná se brokolicí (na mrkev reaguje stále více dětí) - a obecný princip zavádění příkrmů u rizik.dětí je ten, že 5 - 7 dní dáváme stejnou potravinu, abychom vyloučili potenciální alergickou reakci- a to nejen IgE (rychlou), ale i reakci pomalejšího typu (proto podávání té samé potraviny tak dlouho). Více též zde článek s názvem Atopický ekzém IV. Takže znovu a lépěji, buď uduste přímo brokolici nebo použijte Brokolici Hamánek BIO, nikoli 1.lžičku brokolice, zde je vpašovaná jabl.šťáva a mám zkušenost, že některé děti dráždí v tomto příkrmu právě ona. Až budete mít otestovanou brokolici, zařaďte třeba příkrm HIPP brokolice s rýží - zas těch 5-7 dní, když projde, máte spolu s brokol.ověřenou i rýži, atd.atd. Kdyžtak napište. *V*

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Alergie

- od: tERŠLOVÁ     datum: 2009-09-29
Ahoj Ivi ja jsem to tady již jednou psala, na atop.ekzém: OK Omega Plus Natural a OK Fakotr Baze což jsou přírodní přípravky zcela bez chémie a atop.ekzémy, kožné potíže, alergie řeší bez problému. Najdete si ve vyhledavači moje jméno a Emulips nebo OK Omega Plus a Vás to navede na můj kontakt, řeknu Vám o tom mnohem víc. Teršlová Ing.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás