Gastonmánie téma příspěvkuNázev: Gastonmánie

- od: Denisa     datum: 2009-05-31
Velmi bych se přimlouvala ,aby jste tuto diskuzi nezahlcovali příspěvky,které rozebírají p.Gastona,zda tu žije,nežije,má tu bratra,nemá bratra,krémy a masti jsou nebo nejsou od něj.Už jsme z toho všichni unavení,obzvláště,pokud někdo hledá základní info o alergii a recepty a naráží tu stále na toto téma.. :-(

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Gastonmánie

- od: vera     datum: 2009-05-31
Zlatá slova. Začínám mít už na slovo Gaston ALERGII.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Gastonmánie

- od: Jana     datum: 2009-06-03
Denisa ma pravdu. Sousedka v malem potratila kdyz jsme ji vypraveli o gastonomanii,petromanii ci kortikomanii. Masti cernochu jsou vymyceny. To svinstvo nam leze do vseho i do detskeho myciho gelu. Pryc s petromanii jestli nechces rakovinu.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Gastonmánie

- od: Merka     datum: 2009-06-03
TO je ale strasne ,ze sousedka malem potratila kdyz se ji vypravelo o gastonomanii ci petromanii. Jsme opravdu unaveni z tohoto slova a lepsi je byt daleko od masti cernochu. Ted je kveten, mesic lasky a zdravi, mesic kvetin , prirody a slunce . Konecne neco lepsi nez mluvit o masti cernochu.O tomto nadoru Gastonmanie(ci gastonomanie) nechceme ani slyset ani cist. To je hrozne. Pryc, pryc a pryc od masti cernochu. Pryc od petromanie! Pryc od kortikomanie !!!!.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Gastonmánie

- od: Dalibor     datum: 2009-06-03
Plně s Vámi Deniso souhlasím, že jsou důležitější věci než plácání a plácání. Sám hledám návody a rady, jelikož mám 3 děti a všechny alergiky. Ale je směšné, že někdo nesmyslnou diskuzi sám vyvolá a pak ji sám zase kritizuje a dělá se hezkým. Mám tím na mysli Janu+Merku, což je jedna a ta samá osoba, která si nevidí do úst. S pozdravem Dalibor!

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Gastonmánie

- od: Věra     datum: 2009-06-04
Prosím už žádný Gaston a podobně. Pojďme se raději bavit o možnostech léčby inhalačních alergií (hyposenzibilizace, protizánětlivé, úlevové léky, atd.), v které potrav.alergie přecházejí, pojďme se bavit o tom, že samotná kožní léčba při atop.ekzému majícím původ v potrav.alergii nestačí a jak zjistit alergenní složky (sIgE testy, Pricky, testy TAB, ale zejm.testování pozorováním za jistých definovaných podm.a EET test), pojďme se bavit o tom, jak nahradit chybějící nutrič.důl.látky v dietní stravě polyvalentního potrav.alergika, bavme se o rozdílu mezi potrav.intolerancemi (kterých je celá řada druhů) a potrav. alergiemi, a možnostech jejich diagnostiky a léčby, bavme se o tom, kdo má nárok na RP do 7let a kolik % postižení musí být přiznáno dítěti, aby byl nárok na toto, bavme se o tom, kde sehnat mléko bez laktózy či jak vhodně a účinně dodat vápník kojícím matkám na dietě bez BKM, ALE PROBOHA UŽ ŽÁDNÝ DISKUZNÍ PLEVEL TYPU GASTONMÁNIE APOD.!!! *V*

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Gastonmánie

- od: Merka     datum: 2009-06-04
Je nam dosti lito,ze jsou deti pana Dalibora ve stavu hrozne alergie. Verime,ze budou brzo v poradku. Staci jim vymenit ustni vodu nebo zubni pastu. Ovsem pozor na milovniky kortikoidu. Jestli si opravdu nevidi do ust,pak je lepsi navstivit zubniho lekare nebo alespon obvodniho v pripade podezreni na anginu.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka manažerských příležitostí

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz a obdobné pracovní pozice

logistika/doprava
Pracovní pozice logistika, doprava

obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup