přecitlivělost,alergie či co? téma příspěvkuNázev: přecitlivělost,alergie či co?

- od: Gabriela     datum: 2005-05-08
Dobrýden, chtěla bych se poradit. Synovi je teď 8měs., ještě je kojený, ale z určitých důvodů musel ve 2měs.dostat UM.Pil jeden víkend Hamilon normal, bylo to vpohodě, ale potom už ho odmítal a začal po něm zvracet. Tak jsme počkali a až teď dostavá HA od Hippu a to snáší dobře. Ještě jsem zkusila HA BEBU s bifidem a zase zvracení, to samé po jogurtu. Moc to nechápu, protože kdyby se jednalo o alergii, tak by zřejmě zvracel i po tom HA. Naše lékařka to dost bagatelizuje, prý každému dítěti chutná jiné mléko apod.Malý přibývá dobře, takže ona to nijak neřeší, dost mě tím štve, protože bych ráda věděla, jak na tom jsme a jak s výživou do budoucna. Jen pro ilustraci její názor na výživu- po 6měs. prohlídce jsem dostala rady, že teď už může skoro vše, nasekat špagety apod., pouze ne sůl. Cukr je prý prospěšný pro vývoj, takže od 6měs.už klidně může.Takže tak.Přemýšlí, že bysme se i objednali někam, na alergologii. Budu ráda, když mi někdo zkušenější odpovíte, nebo jestli někdo neměl podobný problém. Gábina a Tomášek

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: přecitlivělost,alergie či co?

- od: Lenka     datum: 2005-05-08
I u nesnášenlivosti se zvracení někdy objevit může, jindy zase ne, přesto problém trvá. Z vlasní zkušenosti můžu říct, že reakce organismu může být i po několika dnech, takže i po dvou dnech bych uvažovala nad tím, kterou složku mléka malý asi nesnáší. Porovnala bych složení mléka, které snáší vcelku dobře a to, které nesnáší. Určitě na něco přijdeš. S tím bych zašla za pediatrem a vyžádala si doporučení spíše asi na imunologii, případně alergologii nebo gastrologii. Když nebude lékařka chtít, tak aspoň zkusit, ať provede rozbor krve na složky mléka a ostatní potraviny. Podle toho co jsi napsala o vaší lékařce, tak já bych se rozhodně poohlédla jinde. My jsme trefili tu správnou lékařku až na třetí pokus. ostatní si s námi nevěděli rady nebo nechtěli vědět.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
wwww.hledampraci.cz


IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka manažerských příležitostí

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz a obdobné pracovní pozice

logistika/doprava
Pracovní pozice logistika, doprava

obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup