příběh Davídek téma příspěvkuNázev: příběh Davídek

- od: Lenka     datum: 2009-04-11
Ahoj, přečetla jsm si tvůj příběh. Můj závěr z toho je, najdi, si pořádného gastroenterologa. Průjmy, zvracení i zácpa patří do stejného soudku. U alergií se zvrací poměrně často, i když se nevyskytují průjmy. Navíc i u diagnózy celiakie patří mezi příznaky průjem nebo naopak zácpa (i u dětí). Takže pokud zvrací umělé mléko, tak bych diagnźu bud alergie nebo nesnášenlivosti viděla jako velmi pravděpodobnou. Jediný co ti mohu opravdu doporučit pořádnou gastro poradnu, nejlépe opravdu velké město, alepoň velikosti Brno, Olomouc ...Od obvodáka pomoc moc nečekej, takovejch dětí za celou praxi moc nepotká (jednak nemá zkušenosti a navíc ty potřebuješ opravdu odborníka a ne zkoušet, co ano a co ne). Takže postup: gastro poradna, udělat krevní testy na potravinové alergie a protolátek na lepek. Podle výsledků uvidíš. JInak u laergických dětí se nedává Ha mléko, ale potřebuješ hydrolyzát - Neocate, Nutrilon Pepti nebo.ještě více naštěpené Nutrilon Pepti 2. jdi do toho co nejdřív. Není čas, samo se to nezlepší a čím dříve začneš, tím dřív budeš mít spokojené dítě. Jo a taky pozor na očkování - chodte na očkování do očkovacího centra v Motole. Ale nejvíc bych doporučovala, než opravdu zjistíš co a jak, tak neočkovat. Z vlastní praxe mohu říci,že reakce bývají s rozvojem alergie čím dál horší. Třeba,jako my, nebudeš muset absolvovat všechno očkování nebo ti dají "lepší" vakcíny a nemusíš za ně doplácet. Když pročteš diskusi, tak zjistíš nějaké informace.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: příběh Davídek

- od: bea     datum: 2009-04-11
Teda, co to máte za šílenou doktorku, že ti poradí, abys dala alergickému miminku převařené mléko nebo tatru???? Vždyť mu tím hodně ublížila!A koupit si sama mléko alergy care?? Najdi si jinou normální dokrotku, toto je teda exemplář. Je důležité,abyses neprodleně objednala na gastroenterologii a alergologii (hlavně to gastro) do velké nemocnice, na okrese pomoc nečekej, najdi si fakultní, krajskou. Na nic nečekej. Tam Vás otestují a stanoví správnou dietu. Mléko se u alergiků najrazuje hydrolyzáty mléka, které jsou a předpis (neocate, nutrilon pepti 1)Pokud ty kojíš, musíš zcela přísnou bezmléčnou dietu držet taky. ....teda, ale ta tvoje doktorka je fakt něco, ale anše byla taky...

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka práce

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz práce zaměstnání

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava