alergie na trvanlivé mléko téma příspěvkuNázev: alergie na trvanlivé mléko

- od: Libor     datum: 2008-11-14
Dobrý den, poraďte mi někdo, na co mám vlastnš alergii. Po vypití trvanlivého mléka mě cca po 1 hodině vždy začne bolet v krku jako při angíně, ale bez teplot. Bolest ustane buď sama cca po 4 - 5 dnech, nebo po požití např Zyrtecu cca po 12 hodinách. Stejné příznaky se objeví po požití některých jogurtů. Ale po mpožití tzv čerstvého mléka nebo selského jogurtu se nic neděje. Trvanlivé mléko dle odborných článků neobsahuje konzervanty. Na konzervanty v některých potravinách (Coca-cola, Limonády, nealkoholické pivo, apod)mám alergii, která se ale projevuje jinak - bolestivá vyrážka na pravé ruce. Předem děkuji za odpověď. Libor

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: alergie na trvanlivé mléko

- od: Petr     datum: 2008-11-14
Dobrý den Libore. Pokud chcete nějakou radu, tak bych Vám doporučil určitě navštívit lékaře, protože vše co popisujete vypadá skutečně jako alergická reakce, jak svou rychlostí tak i povahou. Určitě se na základě doporučení obvobního lékaře nechte doporučit ke specialistovi alergologovi. Máte potíže pouze s mlékem trvanlivým nebo i čerstvým, platí to i mléce například v omáčkách? Určitě než pokusy doma bych zašel k lékaři.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk