posilování imunity téma příspěvkuNázev: posilování imunity

- od: bea     datum: 2008-08-12
prosím o radu, jak posílit imunitu u 5,5 letého alergického dítěte (mléko, vejce, celiakie). Dcerka je velmi často nemocná, sedá jí to na průdušky, bere i singualir, přesto bývá při nachlazení dušná a nemocná byla i teď v létě. Jí echinaceu, preventan, dají nám i luivac, byla v ozdravovně, u moře...nic nepomáhá. Bývají alergici a celiakici tak často nemocní? Pomáhá na to něco? Nezkoušeli jste otužování? Jak na to, když je dítě furt na hromadě??? Díky za všechny rady

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: posilování imunity

- od: Lenka     datum: 2008-08-13
ahoj, ještě vydrž. tu dietu nemáte tak dlouho, tak se to ještě zlepší a navíc i přijde do věku, kdy se to většinou zlomí. Moje holka jako dítě jela průdušky po 3 týdnech a se školou došlo k výraznému zlepšení. Uvidíš, že za rok bude líp. A petík za celej lonskej rok v podstatě nebyl nemocnej (teda kromě našich diagnóz) a předtím léčil jednu chřipku i 3 týdny. Jediný, co ti můžu poradit, je pomaličku otužovat, ale chápu, že u průduškovýho dítěte je to dost nadlidskej úkol. :) (aby se po každým ofouknutí neonemocněla). Ale u tebe to fakt vidím, že to chce ještě čas. Přece jenom máme před Váma s dietou víc jak rok náskok. Vydrž, bude líp, nepozdějc po 1 třídě to bude veselejší. (myslím, že za rok už to bude lepší, ale se školou a větším kolektivem, se může stát, že se to zase zhorší, než se děti ve třídě navzájem promoří, a přidej k tomu psychickou stránku věci) Drž se. :).

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: posilování imunity

- od: Lenka     datum: 2008-08-13
Ještě mě napadlo. Jestli bys jí neměla nechat udělat ted na podzim na alergo nebo imunologii testy na pyly. Tvoje malá je ve věku, kdy se dost často ty potravinový alrergie překlápí na respirační, což může být příčina těch opakujících průdušek. A když si k tomu přidáš narušenej imunitní systém .... výsledek znáš. Nic tím nezkazíš a podle výsledků, dostaneš třeba cílenější léky a bude to veselejší. (musíme se sejít a proberem to :)

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: posilování imunity

- od: bea     datum: 2008-08-14
Díky leni, až budeš v OL, dej vědět, proberem to u kafe. Dr. nám chce předepsat Luivac, je to nějaký imunomodulant, nevím, jestli do toho jít. Obvoďačka říká ne, alergolog a utěšený na gastru zase jo, tak si vyber. Už jsem tak nalomená, že uvažuju znovu o té homeopatii, prostě nevím, jak z toho. Máte se? My jsem se vrátili z chorvatska, bylo tam hezky, mooc, ale průdušky s atb jsme měli i tam, asi následek cesty. tož tak si vyber...b, jinak pracuju, nestíhám, klasika

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: posilování imunity

- od: ela     datum: 2008-09-17
beo, vím jak je hrozné mít stále nemocné děti. Mám dceru, která ve 4 letech měla během jedné zimi 13x píchané uši a z toho 11x jí dali antibiotika. Testy alergo i imuno byli čisté, přesto jsem měla vnitřní pocit, že má velmi osalbenou imunitu. A moje tvrzení se nakonec potvrdilo. Našla jsem si lékaře který se zabývá i přírodními produkty. Holce je skoro 8 let a tři roky nevím co je to být s ní doma. Žádné virózy, chřipky , angíny, nic. Ráda ti poradím. Když to pomohlo m ě, může i tobě.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.czVolná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
zaměstnání, nabídky práce, brigáda