mluva děti téma příspěvkuNázev: mluva děti

- od: Žanky     datum: 2008-05-13
Omlouvam se, ale chtěla bych poprosit o radu. Mam tři děti ve věku 4,5 starši dcera a dva rošťaky 2,5 a roční mimčo.Můj problem je s prostěřdnim dítětem neumi mluvit,tedy absolutně se mu nechce komunikovat.Dr.mi radí ať to ještě neřešim,že kluci jsou se všim opožděnějši než holčičky .Je pravda že mala byla ve všem o hodně šikovnějši.Maly uměl v roce mluvit věty tedy jednu větu říkaval asi tři měsíce furt v kuse:-)Co to je? uměl i mami a tati a ted neřekne ani tyto dvě sluvka:-(.Děkuju za každou radu

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: mluva děti

- od: Webmaster     datum: 2008-05-17
Dobry den, nejsem specialista na rec a mluveni deti ani dospelych, ale v televizi jsem videl porad, kdyz prostredni decko melo problem s mluvenim a bylo to zpusobene tim, ze se rodice hodne venovali nejmladsimu diteti a jeste meli starsi postizene dite a tak si to decko timto snazilo vydobit pozornost rodicu. Pokud je tato poznamka mimo, tak se omlouvam. P.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: mluva děti

- od: Lenka     datum: 2008-05-22
souhlasila bych s webmasterem, ale zároveň bych se začala poohlížet p nějakém řešení - logopedická školka, konzultace v psychologické poradně apod. tím nic nezkazíš. Chytré děti mluví později, ale začnou mluvit přímo ve větách. Každopádně bych přeorganizovala čas, aby jste se každý den mohla alespoň hodinu věnovat jen malému.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk