navšteva u lecitele téma příspěvkuNázev: navšteva u lecitele

- od: Kveta Kucerova     datum: 2008-02-29
Dobry den,chtela bych se s vami podělit o dojmy z navštěvy u lečitelky.muj dojem je takovy,že nejde o žadnou šarlatanku.zasadni věc byla,že řekla,že doktoři jsou s diagnozou vedle.dcera ma atopicky ekzem,potravinovou alergii.Rekla mi,že Miša ma zanět v tlustem střevě,doporučila bylinky a potravinove doplnky,rovnou sem je u ni koupila-2,5 tisice.Pry ten zanět ve střevě zpusobuje ekzem i nesnašenlivost potravin.Dale,že ma oslabena jatra a ledviny.Určite vam to připada jako tahani peněz z peněženky,ale ja znam člověka,ktery se u ni lečil rok a je zcela bez potiži.Zužovala mu život sena ryma.Dnes dokonce přehrabuje seno.Už jsem s Mišou navštivila několik lečitelu,vesměs určily stejnou diagnozu,tak přemyšlim,že by věděli vic než lekaři,kteři na to studujou dlouha leta a zabyvaji se tim denně?Nebo doktoři zapominaj lečit tu pravou podstatu choroby a soustředi se jen na zmirněni projevu?Všude se dočitam,že duvod atopickeho ekzemu neni znam,zajimalo by mě jestli se pracuje na tom,aby ten duvod znamy byl.Mate někdo zkušenost s lečiteli?docela by mě zajimalo,jestli vam řekli podobnou diagnozu jako nam.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: navšteva u lecitele

- od: Lenka     datum: 2008-02-29
je to o tom, ke terým odborníkům chodíte a taky o tom, jak moc za určením správné diagnózy jdete vy a zejména Váš lékař. Je všeobecně známé že kůže je obraz stavu střeva, kde sídlí většina imunitního systému. Taky pokud jstez malého města, tam ta vůle toto řešit není, šanci řešit to máte pouze ve velkých nemocnicích. Navíc diagnoza, kterou uvádíte je dosti náročná na diagnostiku. potřebujete součinnost gastroenterologa a alergologa, což je kámen úrazu, takový odborníci v našem státě se téměř nevyskytují. My jsme se k podobné diagnóze dopracovali po 5 letech. Nicméně, pokud jste si koupila bylinky, ty určitě neuškodí, ale pokud se jedná opravdu o tuto diagnózu, bylinkami je nevyléčíte a riskujete, že ač se potíže mohou zmírnit na první pohled, za několik let může být střevo v takovém stavu, že hrozí další vážné diagnózy - ulcerozní kolitida a M.Crohn, jejich častou komplikací je operační odejmutí střeva. Můj názor je tedy ten, vyhledejte opravdu odborníka a začněte se léčit. Do určité míry nemám nic proti léčitelům a proti bylinkám už vůbec ne, ale domnívám se, že taková diagnóza vyžaduje už zásah odborníka. Ale souhlasím s tebou, že sousta doktorů léčí symptomy a ne příčinu. To je pak o tom, hledat toho správného odborníka či pracoviště a nespokojit se s tím, co řekl ten první doktor. Dospělých lidí s duhringovou chorobou, když se zeptáš, tak ti většina z nich odpoví, že diagnoza duhring - celiakie jim trvala i 10 let, protože nikoho nenapadlo za ekzémem hledat celiakii. to je jen jeden příklad. JInak co se týká nás, tak máme diagnózu dost podobnou a s malým jsem u léčitele nikde nebyla, protože jsem věděla od prvopočátku, že je to problém střeva. Nicmémě, taky je to o tom, pokud chceš se dopátrat správné diagnózy, tak bude muset dcera podstoupit i vyšetření střeva. dlouhodobě Neléčené takové typy onemocnění střev končí poměrně vážně. Po zkušenostech se synem už taky doktorům nevěřím všechno a když mi doktor nesedí, tak hledám prostě jinde. Pokud by jste měla zájem o nějaké doporučení na doktory, tak napiště na adresu webu.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: navšteva u lecitele

- od: Denisa     datum: 2008-03-03
Na líéčitele pozor a obzvlášť ,pokud nenabízejí byliny,ale hotové potravinovéí doplňky..Obzvlášť u alergiků..Přečtěte si prosím pečlivě složení..Základem bývá mléčná bíkoviny,soja ve velkém a podobně..Aby se neudělalo škody více než užitku.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: navšteva u lecitele

- od: Světlana Olejníková     datum: 2009-11-05
Dobrý den, zaujal mě Váš článek, a tímto Vás žádám o pomoc.Mám chronické problémy souvisejících se zažíváním.Mohla by jste mi prosím, zaslat kontakt na Vaši léčitelku, byla bych Vám moc vděčná.Děkuji. Světlana Olejníková

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.czVolná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
zaměstnání, nabídky práce, brigáda