erytrodermie téma příspěvkuNázev: erytrodermie

- od: kveta kucerova     datum: 2008-02-16
dobry den,chtěla sem se zeptat,jestli je někdo u koho došlo k zhoršeni atopickeho ekzemu-erytrodermii.u me pětilete dcery k tomu došlo,stav je to naprosto šileny,nastupujeme do nemocnice,kde dostane kortikoidy v kapačkach.mam velke obavy,je někdo kdo by se mohl podělit o skušenosti?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: erytrodermie

- od: Janam     datum: 2008-02-19
Dobrá den.Nepíšete proč má dcera exzém.Má potravin.Alergii?Moje dcera měla také ošklivý exzém důsledkem potr.alergie o které jsem nevěděla.Sice se to malinko zlepšilo po zjištění,na které potr. je alergická a vynechání těchto potravin,ale léky jí nezabíraly,jen kortikoidy-mastě.Kortikoidy jí dávaly kapačkou po alerg. reakci na látku, zvyšující imunitu,v které byly obsaženy látky na které měla alergii.Nevím,co vám vyvolalo tuto reakci,jestli potraviny nebo má jinou nemoc.Držím palce.Janam

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: ERYTRODERMIE

- od: KVETA KUCEROVA     datum: 2008-02-20
DEKUJI ZA ODPOVĚD.POTRAVINOVOU ALERGII MAME.VIME O NI UŽ 3 ROKY.DODRŽUJEME BEZLEPKOVOU,BEZVAJEČNOU ABEZMLEČNOU DIETU.DALE NEJIME OŘECHY,RYBY A JINE POTRAVINY,KTERE BY ALERGICI NEMĚLI JIST.DOMA NEMAME KOBERCE,ZAVĚSY,ŽADNE ČALOUNĚNI.POSLEDNI ROK SE EKZEM ZAČAL ZHORŠOVAT,AZ DO ZMINĚNEHO STAVU ERYTRODERMIE.PO LEČBĚ KORTIKOIDY SE STAV ZLEPŠIL,PŘESTO JE TO POŘAD HROZNE.EKZEM JE STALE PO CELEM TĚLE,SILNĚ SVĚDI.USTOUPILA ZIMNICE A SILNE ŠUPINATĚNI KUŽE.LEČITELU JSME NAVŠTIVILY ŘADU,BEZ USPĚCHU.HOMEOPATIE TAKTEŽ.NEVIME CO ERYTRODERMII ZPUSOBYLO,MICHALKA NEMOCNA NEBYLA.BĚŽNE NEMOCI SE JI VYHYBAJI.SNAD PRO TO,ŽE BYLA DO 4,5 KOJENA.NEVIM CO DAL,NEVIM KDE DĚLAM CHYBU.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: ERYTRODERMIE

- od: Markéta     datum: 2008-02-21
Dobrý den,chtěla bych poprosit p.KVETU KUCEROVOU jestli by se swemnou mohla spojit na můj mail marketka.fromlova@seznam.cz mám syna rok a půl starého ,který ma tolik potravin.alergií i atopický ekzém,astma.chtěla bych ji moc poprosit o nějeke rady ohledně jídelničku.jsem už opravdu zoufalá Děkuji moc Markéta

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: ERYTRODERMIE

- od: Janam     datum: 2008-02-20
Podle toho jak píšete,tak bych řekla,že vám vadí další potravina nebo zvíře.Takové podobné problémy jsme měli s dcerou.Pořád jsme hledali,co by jí mohlo vadit a lítali po doktorech.Po nových testech na potraviny,jsme zjistili,že má stále nové a nové potraviny,na které dřív neměla alergii a nyní ano. Nechte si udělat nové testy.Užívá dcera nějaké léky? Nám ze začátku nic nezabírala,co ostat.dětem ano.Také jsem kojila do 2.5 let,ale asi na tuto nemoc je to zanedbatelné.Podle jídla ,které malá jedla by nás nenapadlo,že práve tato potrav. jí dělá zle,tak to zkuste.Jana

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: erytrodermie

- od: kveta kucerova     datum: 2008-02-23
co se tyče leku jsme na maximu,4 krat dene nalkrom,jednou aerius,3 krat fenistil kapky.zviře doma nemame.nejhorši potiže ma michalka po ranu a v noci.to ukazuje na roztoče.myslim,že proti rostočum jsme už udělali hodně.ješte nam chybi povlečeni protirostočove.je to dost drahe.mame protirostočovy kryt na matraci,peřinu i polštař.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: erytrodermie

- od: Lenka     datum: 2008-02-24
souhlasím, se všemi tady, nechte si udělat nové testy na alergo. ale chtěla jsem vám říct, že v období 5 let dochází ke změně potravinových alegií na pyly a roztoče a vzniku astmatu. Již v tomto období kvetou kočičky, tedy vrba, která je dosti častým alergenem. Najděte si zkřížené alergie k vašim potravinám - stromy - keře. mohla by to být jedno z možných variant, ale chytřejší budete až potěch testech.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka práce

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz práce zaměstnání

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava