reklama, propagace téma příspěvkuNázev: reklama, propagace

- od: Daniela     datum: 2005-03-21
Přečetla jsem si příspěvky ohledně reklamy atd. na těchto stránkách. Ohlasy jsou jednoznačné. Smazat! Jen je mi trochu líto, že všechny házíte do jednoho pytle. Já sama jsem chtěla pomoci Mirce a kyby to bylo možné tak všem co píší na tyhle stránky. Psala jsem jí mimo tyto stránky že bych jí mohla dát kontakt kde by mohli pomoct. Bohužel se mi neozvala. Sama jsem na to přišla uplně náhodou a žasla jsem že něco takového existuje a mi o tom nevíme. Od té doby co se muj syn léčí touhle cestou je alespoň nějaky ten den v pohodě. Je jak zdravý kluk s krásnou kuží, bez drbání, pouze s dietou. Tuto léčbu konzultuji s Filípkovo doktorkou. Bohužel nemužu dělat reklamu, ani se o tom veřejně zmiňovat. Blbost? Ne, jen krutá realita. Určetě bych psala pro smazání všech podivnejch a reklamou zapáchajících příspěvcích, ale sama bych sem chtěla napsat něco super,jen kdybych mohla.Jednozačně proti nejsem. Možná by stálo za to udělat samostatnou sekci pro tyto "pomocníky".

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: reklama, propagace

- od: Petr     datum: 2005-03-22
Dobrý den, podle mne nemůžeme srovnávat postupy, léky a doplňky stravy, které někdo z nás vyzkoušel a pomohly mu a nabídky lidí, kteří se tváří, že mají zájem pomoci a přitom jim jde jen o ekonomický prospěch. Informace, které mohou pomoci a jsou vyzkoušené jsou vítány a ve své podstatě jsou základem této diskuse. Jen se chceme vyhnout případům výše popsaným. Pokud se podíváte do diskuse, tak ani jeden z autorů "komerčních" příspěvků nerozepsal, jak konkrétně může služba nebo produkt pomoci. Pokud tak učiní a budeme přesvědčeni, že jejich možnosti jsou takové jako deklarují, tak budu první, kdo zveřejní jejich kontaktní údaje.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: reklama, propagace

- od: Daniela     datum: 2005-03-22
Dobrý den. Určitě máte pravdu. Jen jsem nechtěla aby se vše hned bralo jako reklama. Ráda bych aby měly nekomerční příspěvky na těchto stránkách šanci. A také věřím že to dobře rozeznáte. Děkuji

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka manažerských příležitostí

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz a obdobné pracovní pozice

logistika/doprava
Pracovní pozice logistika, doprava

obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup