Pro maminku Kvetusky téma příspěvkuNázev: Pro maminku Kvetusky

- od: mirka     datum: 2007-12-17
Diky za clanek,za vas pribeh. Opravdu v tom nejste sama ani vy. Tento pribeh jakoby z oka vypadl tomu nasemu,zde tedy nezverejnenemu. Moji dcerce je nyni sedm let a verte,nikdy jsem neverila,ze se to pohne k lepsimu. POHNE. Sice ne uplne,ale alespon to skrabani,spinkani,stres ditete odpadne. Vychytate postupne opravdu vsechny alergeny a bude lepe. U nas se to zaclo obracet ve ctyrech letech,do te doby jsem na stridacku s manzelem /patri mu velky dik/ spala resp.prosedela noc s malou dcerkou a drzela ji rucky a hladila svedivou kuzi. Nyni ma celkove Ige neco pres 200 a to pred tremi lety (od roku do ctyr) mela pres 2000,ani to jiz nebylo vycislene...Alergeny jsou stale stejne,nektere trochu klesaji,jine stoupaji,pridalo se astma,nicmene se toto uz vsechno da psychicky i fyzicky lepe zvladnout,protoze se vsichni VYSPIME. Takze drzim palce a verte BUDE LEPE!

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Pro maminku Kvetusky

- od: Pro Mirku od maminky Květušky     datum: 2007-12-17
Moc děkuji za Vaší odpověď,ani nevíte,jak moc mi to dodalo síly o povzbudilo.Nové výsledky dopadly velmi špantně.Další nové alergie.Už nemůže k snídani placky z brambor a kukuř.To jí vyšlo nově.Vlastně jí zbylo vepřové maso a jablko.Bylo to straštné.Nemáme žádnou mouku,kterou mohu použít,vyšly obiloviny všechny.Tak se vracím k rýži, na kterou zatím reaguje přijatelně.Paradoxně nejsme bezlepk. ale mouky nemůže.IGE máme přez 2000. Vím,proč se říká:že nejsladší je spánek.Tolik let nespat pochopí,jen ten kdo to prožil.Ne týden,měsíc,ale rok či déle. Zatím s tak podobnými /velkými/problémy jsem se nesetkala.Prosím napište mi.Janam113@seznam.cz. Ráda bych s Vámi vyměnila recepty a rady.Děkuji Jana m.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Pro maminku Kvetusky

- od: Denisa     datum: 2007-12-18
Ahoj,jsem maminkou také silného alergika..celkové IgE 3500.Alergický je na všechny mouky,všechnu zeleninu,všechno ovoce mimo banánu..Mouky používám,nejčastěji rýžovou,kukuřičnou..Opravdu nejste sama,opravdu se to někdy špatně zvládá.Syn spí se zašitými rukávy a ikdyž je alergický na vše a ekzém zvládnutý úplně nemáme,opravdu se to s věkem zlepší a už nebudete muset být v noci vzhůru..Tedy aspoň ne tak často..Chodím k přednímu alergologovi a neustále mě utěšuje,že na 100% dětem takto rozsáhlé alergie do dospělosti nezůstávají..jednou se to zlomí,ale bohužel nikdo neví kdy..Držím Vám palce a hodně sil..

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: Pro maminku Kvetusky

- od: Pro maminku Denisku     datum: 2007-12-27
Moc děkuji za další povzbuzení a velmi mne potěšilo,že Vám vyšli ve škole vstříc.Zatím tak daleko nechci přemýšlet,protože mám z toho strach,jestli mi vyjdou vstříc.Prosím napište mi na email/v předešlém příspěvku/ podrobněji jaké výsledky vám vyšly a jaké recepty dáte dohromady,ráda se s Vámi vyměním zkušenosti.Moc mi pomáhájí Vaše ohlasy.Děkuji Janam,

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání