nutra bona téma příspěvkuNázev: nutra bona

- od: Roma     datum: 2005-03-18
Jde o komerční prezentaci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (webmaster zavolal a dozvěděl se že dealerka má pozitivní zkušenosti na milionu dětí a tak rozezlený webmaster udělal několik změn a výmazů v textu)........................................ Mám velmi dobré zkušenosti s výrobkem N u t r a b o n a s y m b a. V archivu jejich článků jsou dost dobré články od Doc.Dr.Kužely .............................(dost dobré pro firmu na které jsou publikovány, názor webmastera Alergie).............. Budete li chtít víc informací,můj ............... (telefon odstranen webmasterem, pro zajemce kontaktujte emailem alergie.mleko@seznam.cz, kontakt byl evidentně na dealera společnosti) .....

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: nutra bona

- od: sonya     datum: 2007-08-16
Dobrý den, dnes jsem četla váš příspěvek, který je již dost "starý", nicméně nemohu zareagovat. Zcela bez námitek souhlasím s Vaší reakcí na přístup dealerky, jejího komerčního podání a jejich "zkušeností na milionu dětí" !!!??? Souhlasím s Vaším názorem i reakcí. My jako rodina máme s Nutra bonou skvělé zkušenosti - mimo jiné se náš syn také dostal z potravinové i pylové alergie. To byl jeden z důvodů, proč jsem začala o produkty a firmu více zajímat a nakonec jsem s ní začala spolupracovat. Ale proč to vlastně všechno píši? Uvádíte, že v archívu jsou dost dobrý články od Doc.MUDr.Lubomíra Kužely, DrSc. ( dost dobrý pro firmu, pro kterou jsou publikovány ...) Názor webmastera, který nevidí do podstaty věci, je zcela normální, avšak neměl by jej takto zveřejňovat - tady to opravdu není na místě. Doc.MUDr.Lubomíra Kuželu,DrSc se ve své praxi zaměřuje na problematiku nutriční hematologie, pracuje jako docent vnitřního lékařství na 3.lékařské fakultě UK a zaměřuje se na výživu léčebnou. Publikoval více než 200 původních prací, z toho čtvrtinu v zahraničí. Je expertem ministerstva zdravotnictví a aktivně pracuje ve výboru Společnosti pro klinickou výživu JEP. Mám to štěstí, že pana docenta znám osobně a cením si mimo jiné jeho lidskosti a skromnosti. Nikdy by se nepodepsal pod něco o čem není hluboce profesně přesvědčen, a proto nedokážu Váš příspěvek ponechat bez povšimnutí. Jen tak na závěr - je velmi lehké někoho posuzovat ..... Přeji Vám krásný den a mnoho krásných a užitečných příspěvků!

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistentka, sekretářka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a lidské zdoje - zaměstnání, volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické zaměstnání

management
Management, nabídka práce a zaměstnání

provoz/výroba
práce výroba, kvalita, provoz

logistika/doprava
práce logistika, doprava

obchod/nákup/marketing
Práce a zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup