Prosím o recept na narozeninový dort téma příspěvkuNázev: Prosím o recept na narozeninový dort

- od: Lenka V.     datum: 2007-11-02
Dobrý den, moc bych Vás poprosila jestli někdo nemáte dobrý a jednoduchý recept na narozeninový dort. Mám dvojčátka - kluky - příští víkend budou slavit 2 roky. Jeden z chlapečků mám alergii na mléko a jakékoli mléčné výrobky a vejce. Nesmí absolutně nic co obsahuje nějaké procento ze zmíněných věcí - ani jogurt a tvaroh. Piškoty také ne. Nejsem žádná velká kuchařka a dorty jsem si vždy nechala raději péct. Jenže takové nikdo nepeče. Nechci aby to bylo Davídkovi líto a nemohl ze svého narozeninového dortu ani ochutnat.Díky moc za za rady.Budu moc vděčná.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Prosím o recept na narozeninový dort

- od: Jana     datum: 2007-11-05
Ahoj.Moje dcera nemůže skoro vše.Dělala jsem dřív z moukypšenič. tu nyní nemůže tak dává žitnou hladkou a strouhan.kukuřič. a hladkou kukuř.mouku,řepkový olej,kypřící prášek ze zdravé výživy a nastrouhané jablka nebo cuketu.Ted nemuže ani žito tak je z kukuřič.Počítej, že to nebude vysoké těsto.navrch dělám z vody dřív z rýžového mléka/protože ostat.kukuřič.nápoje mají sojov.lecitin ten také namůžem./a pudinku nebo želatiny a kompotu,záleží jaké může ovoce,takový rosol.držím palce.můžes napsal Janam113@seznam.cz nebotel.728763832

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání