Co dát k jídlu (dítě 11měsíců) téma příspěvkuNázev: Co dát k jídlu (dítě 11měsíců)

- od: Iwana.K     datum: 2007-09-22
Dobrý den, potřebovala bych poradit s jídlem. Syn (11 měs) nesnese žádné mléčné výrobky ani máslo, ale alergie mu prokázána nebyla. Vadí mu i jablka a hrušky. Vždy po všem zvrací a má velké bolesti v bříšku. Když nic špatného nesní, je celkem v pohodě. Já stále kojím a také nic "špatného" nejím. Teď mi ale dochází mléko, přestává mu chutnat oběd - zelenina s masem (snažim se to střídat, ale už nějak nevim co), z ovoce toho moc nesní, protože málo kdy seženu hezkou broskev, nektarinku, víno. Za chvíli to neseženu vůbec. Banán může jen občas - když ho jí častěji, má bolení břicha. Pak má rád housku a chleba a když peču, tak bez másla a mléka. Dávám sojové. Na tom je ale napsáno, že neni vhodné pro děti do 3. let. Dělala jsem z něj pudink, ale nějak mu to nesedlo. V noci se stále kroutí, pobrekává, snaží se nakojit, ale moc toho neteče. Jsme tak 5x-6x za noc vzhůru a v 5h vsáváme, protože stále naříká. Už trochu nevim co jíst, co jemu dát jíst a vůbec co s nim. Vyhublý neni, jí, ale hlavně to sladké a housky. A to neni nejideálnější... Může mi někdo něco poradit? Receptů je spousta, to snad něco vyberu, ale co dát místo jogurtu nebo sojového jogurtu a tak. Prostě svačinky a tak. Děkuji za odpovědi. Iwana.K

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Co dát k jídlu (dítě 11měsíců)

- od: Denisa     datum: 2007-09-22
Dobrý den,můj syn také od narození po všem z mléka zvracel a měl velké bolesti bříška a nebyla mu prokázána alergie na bílkovinu kravského mléka z krve,nemůže mít Váš syn také nesnášenlivost laktózy?Můj syn zvracel i mé mateřské mléko,ale na tom to nic nemění,Váš syn může mít částečnou nesnášenlivost.Přečtěte si na tomto webu Štěpánkův příběh.Napište mi na mou emailovou adresu denisa.janebova@volny.cz,ráda Vám pošlu seznam potravin bez mléka,třeba z toho něco vyberete pro svého syna k svačince.Na sójové výrobky bych si ale dala pozor,můj syn se na ni po krátkém čase také naalergizoval,nedoporučuje se mléčné výrobky nahrazovat sójovými,je tu velké riziko alergie. Leni,prosímtě,poslala jsem Ti na email Štěpánkův příběh upravený realitě,mohli byste mi ho na webu,prosím,obnovit,děkuji a přeji všem hezký den.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Co dát k jídlu (dítě 11měsíců)

- od: Denisa     datum: 2007-09-23
Zajděte k odborníkovi,tohle není sranda,zřejmě má na něco silnou alergii nebo je toho víc.nemá cenu čekat,zajděte na specializované pracovištrě na testy,pak se určitě pohnete z místa.Hodně štěstí.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Co dát k jídlu (dítě 11měsíců)

- od: Jana     datum: 2007-10-01
Dobrý den, Ivano, dejte prosím vědět, jak jste na tom. Jak dáme do pořádku e-maily, nějak to teď blbne, ozvu se. Mám pravděpodobně podobné problémy se stejně starým synem. Zrovna čekáme na výsledky z krve. Jana

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Co dát k jídlu (dítě 11měsíců)

- od: Iwana.K     datum: 2007-10-09
Zatím nic nového. Za 2týdny jdeme na krev - celiakie a kontrola železa (má ho moc málo). Vyřadila jsem ze své stravy vše sójové a je to asi trochu lepší. Nevim jistě, protože nám rostou první zuby a je to trochu krizovka. Tak nejsem schopna posoudit, kdy ho bolí břicho a kdy zuby. S blinkáním je to teď lepší. Když mu dám ale masozeleninový příkrm od Hipp (jiný nedávám, protože tam neni jasně uvedeno, že neobsahuje mléčnou bílkovinu), vždy se po jídle hodně poblinká. Neni to ublinknutí. Je to na zemi, na triku, na kalhotech. Tak to bylo vždy. Proto raději vařim, ale jak už jsem psala, moc mu to teď nejede. Také v lisopadu jdeme na kontrolu na gastro, tak snad budeme vědět víc. Napište jak jste dopadli vy.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistentka, sekretářka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a lidské zdoje - zaměstnání, volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické zaměstnání

management
Management, nabídka práce a zaměstnání

provoz/výroba
práce výroba, kvalita, provoz

logistika/doprava
práce logistika, doprava

obchod/nákup/marketing
Práce a zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup