A co pečivo? téma příspěvkuNázev: A co pečivo?

- od: mila     datum: 2007-09-07
Dobrý den, dle lékařky má dcera (4 měsíce) zřejmě alergii na kravské mléko (má cca obden krvavé žilky ve stoličce + častý průjem). Protože plně kojím, začala jsem držet bezmléčnou dietu. Chtěla jsem se zeptat, zda máze někdo zkušenost, zda vůbec/případně jaké mohu pečivo a zda se někdo z vás setkal s obdobnými příznaky u alergie na kravské mléko? Díky moc za pomoc, Míla

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: A co pečivo?

- od: Bea     datum: 2007-09-08
alergie na KM se nezjištuje podle stavu stolice, i když to je jeden z příznaků. Tyto problémy však může vyvolat leccos, např. infekce, nezralost střeva,nesnášenlivost laktózy... Chce to vyšetření na protilátky z krve. Navštivte gastroenterologii ve větší nemocnici.Při bezmléčné dietě obvykle můžeš obyčejný chléb a rohlíky.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: A co pečivo?

- od: dita     datum: 2007-09-12
Ahoj, dcerka neměla protilátky proti bílkovině kravského mléka cca do 6 měsíců, ale přesně jak popisuješ měla průjmy, jakoby stolice kvasila a zapáchala mlékem, ona k tomu i do cca hod a půl zvracela mléko (to jsem ji kojila), měla věčně náladu pod psa, plakala a nemohla spát. S pečivem je to potíž, ono vůbec je to potíž, protože vadí i stopové prvky mléka což je psáno ve všem že se mohou objevit stopy mléka apod. Pozor na dalamánky ty mají v sobě syrovátku. Střevo je již tak požkozeno alergenem (možná to bude ta mléčná bílkovina), že můžeš najít i nejen nitky krve ve stolici, ale opravdu krev. Určitě to chce vyloučit další možné onemocnění, každopádně nám bylo doporučeno okamžitě ukončit kojení a přejít na mléko Neocate. Verunce prakticky okamžitě ustaly nejen průjmy, také zvracení, ustoupil ekzém, zlepšila se nálada. Dodržovala jsem pro ni a dodržuji pořád, i když ne tak už tak přísnou dietu a až bude moci malá jíst další potraviny (až bude starší cca 7-8 měsíc)já vřele doporučuji pohanku - ona obsahuje velké množství rutinu a skvěle regeneruje např. to střevo - já na ni nedám dopustit.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistentka, sekretářka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a lidské zdoje - zaměstnání, volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické zaměstnání

management
Management, nabídka práce a zaměstnání

provoz/výroba
práce výroba, kvalita, provoz

logistika/doprava
práce logistika, doprava

obchod/nákup/marketing
Práce a zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup