Alergik do školky téma příspěvkuNázev: Alergik do školky

- od: Marcela     datum: 2007-07-22
Moc Vás tu všechny zdravím. Mám 2 leté dítě s potravinovou alergií-mléko, vejce, arašíd, sezam, ryby. Na dietu jsme si už zvykli, ale pomalu začínám přemýšlet jak to bude s nástupem do školky. U nás není moc šance, že by pro něj vařili a tak budu muset jídlo připravovat doma a nevím, jak to skloubím s prací. Jak je to u alergických dětí s rodičovským příspěvkem, dá se zažádat o jeho prodloužení? Vím, že je zatím čas, ale chtějí přídavek zase snížit. Já chodím 2 dny v týdnu do práce, ale pokud sníží rodičák, tak bych asi musela jít na více dní a t už nemám hlídání.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Alergik do školky

- od: Denisa     datum: 2007-07-23
Už si zažádej o příspěvek při péči.Co mám signály z okolí,přiznali,2-3 stupeň postižení při potravinové alergii a to je za 9 tis. a nemusíš chodit do práce.I kdyby ve školce vařili,není to stoprocentní.Za riziko to nestojí.Buď doma,tyhle léta se už nevrátí..

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Alergik do školky

- od: Monča     datum: 2007-07-24
Mám dotaz:Víš o někom kdo dostal podle nového posouzení 2-3stupeň PP? Já měla POB tak zatím 3st.mám,ale co slyším kolem sebe s alergií jeproblém i s 1st.Ani celiatici nedostávají víc,ikdyž podle mě není fér,že je uznávají víc nemocný než s mlékem vždyť to vaření je stejné/tím jim to nechci zlechčovat mají zatraceně drahou mouku/

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání