exem téma příspěvkuNázev: exem

- od: eva     datum: 2007-06-14
Prosim neporadil by mi nekdo jak na exem?mam ho na rukach a neni to zrovna prijemne..jestli je to treba stravou?moc dekuju.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: exem

- od: Denisa     datum: 2007-06-15
Pročti si tu pár příspěvků,bavíme se tu furt o tom samém..Je to stravou,musíš se pustit do detektivní práce,nasadit dietu bez polotovarů,vše si uvařit doma,abys měla představu,co jís a co jídlo obsahuje.Začala bych 14 dní na rýži,bramborách a duš.zelenině,bez ovoce..Během pár dní,by se to mělo uklidnit a pak po jedné potravině přidávala...Vždy čekat aspoň 2 dny,než přidáš další.Samozřejmě i bez mléka ,ani stopy mléka-sušenky,pečivo a pod..

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: exem

- od: Lenka     datum: 2007-06-21
Napřed bych zašla na kožní a nechala si potrvdit, že je to opravdu atopický ekzém a pak bych řešila teprve stravu. Ekzému je spousta druhů a může to být i "profesionální" ekzém, nebo rekakce na nějaký krém, který používáš. v úvahu připadají i různé druhy plísní. Takže bych to opravdu napřed někde ukázala.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk